Konak ve Göztepe Rotaract Kulüpleri ile Rotaract Akademi'nin birlikte düzenlediği "Burak Ünaldı ile Ufuk Açma Semineri"

Konak ve Göztepe Rotaract Kulüpleri ile Rotaract Akademi, AISEC İzmir işbirliğinde TAMPF Genel Sekreteri Burak Ünaldı tarafından "Ufuk Açma Seansı" semineri düzenlendi.Birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak görev alan Burak Ünaldı, Washington merkezli Atlantic Council tarafından "Geleceğin Genç Liderleri" arasına seçilmiştir. Ünaldı aynı zamanda Gripin grubunun kurucu üyelerindendir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen eğitime yüksek katılım gösterildi. Özellikle üniversiteli gençlerin katıldığı bu eğitim; gençlerin ileriye dönük hedeflerine yardımcı olmanın yanı sıra kişisel gelişimlerine de büyük katkı sağladı. Gençler Ünaldı'nın çok yönlü kişiliğinden etkilendikleri ve bu ücretsiz eğitimi hem eğlenceli hem yararlı bulduklarını belirtti. Eğitimin sonunda tüm katılımcılara ücretsiz sertifika verildi. Kulüp Başkanları tarafından Burak Ünaldı'ya da plaket takdim edildi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Konak Rotaract Kulübü İzmir, İzmir Konak Rotaract Kulübü, Göztepe Rotaract Kulübü İzmir, İzmir Göztepe Rotaract Kulübü, Burak Ünaldı, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Etkinlikleri, Rotaract, Rotaract 2440, distirct 2440, 2440. Bölge, Yagmur Lena, Rotaract Akademi, Rotaractör, Burak Unaldi