Komwood'tan Yapı Fuarı Gelenekselliği

Kompozit Ahşap alanında yenilikçi ürünleriyle öne çıkan “Komwood”un, 20. İzmir Turkeybuild Yapı Fuarı’nda stand alanında kurduğu kendi üretimi Prefabrik Kompozit Ahşap Ev büyük ilgi görüyor.Ege Bölgesi’nin en büyük ticari buluşmalarından biri olan 20.Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir katılımcılarına ve sektöre yeni iş fırsatları yaratmasının yanı sıra en yeni teknolojilere ve gelişmelere de ev sahipliği yapıyor. Her yıl katıldığı bu fuarda yeni ürünlerini sergilemeyi gelenekselleştiren Komwood, yeniliklerini bu kez kendi üretimi olan Prefabrik Kompozit Ahşap Ev üzerinde tanıtıyor.

Türkiye’de ilk üretimini Komwood’un gerçekleştirdiği Ahşap Kompozit Çatı Örtüsü, pergole, sundurma ve bina çatılarında çok fonksiyonlu yapısıyla ziyaretçilerin büyük ilgisini çekiyor. Komwood Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Çiçekçi, standta sergilenen tabanı, çatısı ve tavanı ahşap ürünlerle donatılmış Prefabrik Kompozit Ahşap Ev’in modüler yapısı ile çok ilgi gördüğünü belirterek bakım gerektirmeyen bu ürünlerin geleceğin ürünü olduğunu söyledi. Çiçekçi, “As İp Halat A.Ş. şirketimiz ile sahip olduğumuz plastik işleme sanayindeki 35 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizi 2006 yılından bu yana Kompozit Ahşap üretiminde değerlendirerek yenilikçi ve çevreci ürünlerle yapı sektörüne hizmet vermekteyiz. Üretimini yaptığımız yüzde yüz geri dönüşümlü ahşap plastik kompozitler dünyada son yirmi yılın en çevreci ürünü.

1995 yılından itibaren özellikle ABD ve Kanada’da, 2000 yılından itibaren de Avrupa’da tercih edilen birinci sınıf ürünler arasına giren Kompozit Ahşap Deck’ler, PVC’nin dayanıklılığı ile doğal ahşabın güzelliğini bir arada sunuyor. Günümüz dünyasında çoğu tüketici dış mekan dekorasyon ihtiyaçlarında doğal ahşap ya da sadece plastik esaslı ürünler yerine kompozit materyalden yapılmış ürünleri tercih ediyor. Bu ürünler estetik görünümünün yanı sıra yıllarca sürecek dayanıklılığa sahip. Ürünlerimize olan talep her geçen gün artıyor. Fuarda standımıza gösterilen ilgi de bunun en güzel kanıtı” dedi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Komwood, 20. İzmir Turkeybuild Yapı Fuarı, Prefabrik Kompozit Ahşap Ev , Erdoğan Çiçekçi, As İp Halat A.Ş. , İzmir Uluslararası Fuar