Komwood Yapı Fuarı'nda Boy Gösterdi!

Türkiye’nin ilk kompozit ahşap üreticisi KOMWOOD, yerli ve uluslararası inşaat yapı malzelmeleri üreticilerinin yer aldığı 19. İzmir Yapı Fuarı’nda geliştirdiği özel ürün gruplarıyla yer aldı.Çipitaş A.Ş.’nin 33 yıllık plastik işleme sanayi deneyimiyle 2006 yılında üretimine başladığı tescilli markası KOMWOOD, çürümeye karşı dayanıklı, kolay döşenen, sıcak renkli modüler cephe sistemlerinden bahçe malzemelerine kadar zengin ürün çeşitliliği ile fuarda en ilgi çeken markalardan biri oldu.

Doğal ahşabın ve plastiğin üstün özelliklerini bir arada gösteren KOMWOOD, özellikle dış mekan çözümleriyle yapı sektörüne hizmet veriyor. Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemle her yıl geliştirdiği yeni bir ürününü pazara sunan KOMWOOD, fuarda tanıtımını yaptığı en son patentli 2 ürünü ile özellikle iskelelerin kompozit deck döşemeleri için söküp takılması kolay vidasız deck döşeme sistemi ve su geçirmeyen, düz çift cidarlı çatı örtüsü ile yapı sektörüne büyük kolaylık sağlayan çözüm önerileri sunuyor.

Çipitaş Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Çiçekçi son yılların en iyi en yenilikçi ürünlerini üreterek sektörün gelişiminde öncü rol oynamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek “KOMWOOD Kompozit Deck ahşap döşemede yapılan son yenilik olmakla beraber, çevre dostu sağlıklı, uzun ömürlü dünyada son on yılın en iyi ürünü olduğunu iç ve dış pazara da kanıtladı. Kompozit ahşap ürünleri çeşit zenginliği çok yüksek olan KOMWOOD, Deck, Kare Deck, Parke Deck çeşitleri ile iç ve dış mekanlar için; dış mekan cephe sistemi Pergole, Sundurma, Kış bahçesi, korkuluk, çit ve çiçeklik üretimi ile de bahçeler için yepyeni ürünlerle yaratıcı ve etkin çözümler üretiyoruz” dedi.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Erdoğan Çiçekçi, Emel Çiçekçi, Pınar Özsoy, Uğur Özsoy, Bengi Şen, komwood, komwood yapı fuarında, yapı fuarındaki firmalar, izmir 19. yapı fuarı, izmir 2013 yapı fuarı, çipitaş, çipitaş yönetim kurulu başkanı, çipitaş aş