Keyifli Yaşam Alanı Mimarı “Takım Yapı”

İnşaat alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek son yenilikleri en son teknolojiyle hayata geçiren Takım Yapı, deneyimli, genç ve dinamik kadrosuyla tasarım, inşaat ve uygulamadaki bilgi birikimini ve iş deneyimini müşterileriyle paylaşıyor.Müşterilerinden gelecek talepler doğrultusunda, projelendirmeden başlayıp anahtar teslimine kadar geçirilen sürecin tüm aşamalarında uzman ekibiyle birlikte, en kaliteli şekilde yönetiliyor ve taahhüt edilen zamanda teslim ediliyor.

Tasarım, inşaat ve uygulama konularında son teknolojileri kullanarak, çağdaş ve kaliteli işlerle %100 müşteri memnuniyeti olan misyonuna ulaşabilmek için, kendini sürekli geliştiren dinamik ekibiyle, projeleri en kaliteli şekilde yönetip en kısa sürede tesli etmeyi de vizyon olarak görülüyor.

Zeminlere yapılan her türlü uygulamada yaratıcılığın sınırlarını aşma vakti geldi. Takım Yapı Grubu, kendini yenileyen ve geliştiren firma anlayışıyla İç dekorasyon ve yer döşemeleri sektöründe hizmet vermektedir. Marka ve seçeneklerde, ürün yelpazesinin genişliğiyle, laminat parke, lamine parke, vinil yer döşemeleri, kauçuk, karo halı alanlarında faaliyet göstermektedir.

Dünyanın önde gelen yer döşemesi markalarını tüketicilere sunmaktadır. Özgün tasarımları, yaratıcı çözüm önerileri, kişiye özel baskı ve desen alternatifi gibi özellikleriye kaliteli hizmet garantisini de sunmaktadır. Takım Yapı, düzenli, profesyonel ve sağlam altyapısıyla sektörde yön belirleyici olmayı hedefliyor.

www.takimyapi.com

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER takım yapı, izmir takım yapı, takım yapı inşaat, takım yapı dekorasyon, izmir inşaat firmaları, izmir dekorasyon firmaları, izmirdeki en iyi inşaat firmaları, izmirdeki en iyi dekorasyon firmaları, izmir yer döşeme