Kenan Kalı:

Gözde Grubu, İzmir'deki yapı ve sağlık şirketlerindeki personelinin katıldığı bir yemekle 2016'ya merhaba dedi.Gözde Grubu şirketleri arasında yer alan Yeşilova'daki Ege Masa'lında gerçekleştirilen yılbaşı yemeğinde bir araya gelen yaklaşık 100 çalışan, yeni yıl coşkusunu birlikte yaşadı.

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, yeni yıldan umutlu olduklarını ve 2015 yılında gerçekleştirdikleri yatırımların meyvelerini 2016'da toplayacaklarını söyledi.

2016 yılında planladıkları 8 farklı projeyle sektördeki ağırlıklarını artıracaklarını belirten Kalı, bu rakamı 10'a yükselteceklerini ve inşaat sektöründe her şirketin kolay kolay bu rakamlara ulaşamayacağını dile getirdi.

Hem yapı, hem de sağlık grubunda hizmet veren çalışanlarına, özverili çabaları için teşekkür eden Op. Dr. Kenan Kalı, “Gözde İzmir Hastanesi, 2016 yılında ortasında tamamlanacak yeni yatırımla birlikte kapasitesini 3 katına yükseltecek. İzmir'in en yoğun ve yüksek kapasiteyle çalışan sağlık kurumu haline gelecektir” dedi.

2016'da, MyVia ile birlikte üst segment ve yatırımcılara hitap edecek MyVia markası ve Gözde İzmir Hastanesi ile İzmirliler'in farklı ihtiyaçlarına yanıt vereceklerini söyleyen Kalı, 2016'nın herkese mutluluk ve huzur getirmesini diledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kenan Kalı İzmir, İzmir Kenan Kalı, Gözde Grubu İzmir, İzmir Gözde Grubu, Ege Masalı İzmir, İzmir Ege Masalı, MyVia İzmir, Gözde İzmir Hastanesi, İzmir İş Dünyası