Kaşkaloğlu'nda 15''inci Yaş Mutluluğu

Temelleri 2000 yılında Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu ve eşi Op. Dr. Selma Kaşkaloğlu tarafından atılan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi'nde 2015 coşkusu, 15'inci kuruluş yılı mutluluğuyla doruğa çıktı.Herkesin daha iyi görmesi için ömürlerini adayan Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu ve Op. Dr. Selma Kaşkaloğlu'nun yönetiminde, son teknoloji tanı-tedavi birimleri ve deneyimli bir ekiple 15'inci yılı geride bıraktığı Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, yükselen hizmet kalitesini 2015 yılına taşıyor.

2015 yılının sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini dileyen Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Kurucusu Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu, elde ettikleri başarılarda çalışanların büyük pay sahibi olduğunu söyledi.

Teknolojiyi ve hasta memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını kaydeden Kaşkaloğlu, yeni yılda da aynı kalite çizgisinden ödün vermeden hizmete devam edeceklerini dile getirdi.
Yeni yıl pastasını beraber kesen Kaşkaloğlu Ailesi, 2015 yılında da örnek uygulama ve yenilikçi teknolojilerle sağlık sektörüne katkıda bulunmayı hedefliyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu, Op. Dr. Selma Kaşkaloğlu, Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, Kaşkaloğlu Ailesi