Kampüslife Evleri Aralık 2015'te Teslim

Yita İnşaat ve Artim Grup Yapı ortaklığında gerçekleştirilen Kampüs Life Evleri, İzmir'in gelişen bölgesi "Seyrek'te" yatırımcıların yeni göz bebeği olarak öne çıkıyor.İzmir'in yeni cazibe merkezi Seyrek'te, bütün süreçleri iyi analiz edilmiş Kampüs Life Evleri, yatırımcısına çok kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Şu anki yapısı ve donanımları itibariyle Gediz Üniversitesi'nde bulunan öğrenci yoğunluğunu karşılayamayan Seyrek'te, bölgenin ihtiyacı olan yoğunluğu karşılamasının yanında; sosyal, kültürel, ulaşım ve alışveriş gibi gereksinimlere yanıt vermesi açısından da ilk ve örnek bir proje.

Kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat güvenlik hizmetinin sunulduğu Kampüs Life Evleri'nde; yürüyüş yolları, açık dinlenme alanları, açık spor alanları, aletli spor salonu, masa tenisi ve satranç bölümü, bilardo ve ev sinema sistemi, sosyal ve kültürel aktivite birimleri, cafe ve market gibi hizmet alanları sıralanıyor.

5 blokta 155 konut ve 4 iş yerinden oluşan projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor. 90 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projenin, Aralık 2015'te teslim edilmesi planlanıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER kampüslife evleri, kampüslfe izmir, izmir inşaat projeleri, yita inşaat, artim inşaat, mustafa yiğit, fikret gök, uğur bostancıoğlu, gediz üniversitesi kiralık ev, gediz üniversitesi satılık konut, izmir emlak projeleri, izmir emlak haberleri