Kampüslife Evleri 680 TL taksit imkanı ile ev sahibi yapıyor.

Bugüne kadar girdiği her projede yatırımcılarından tam not alan Yita İnşaat, Artim Group ile güçlerini birleştirdiği Kampüslife Projesinde yatırımcıların yoğun ilgisini çekiyor.İzmir'in yeni cazibe merkezi Seyrek'te, bütün süreçleri iyi analiz edilmiş Kampüs Life Evleri, yatırımcısına çok kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Şu anki yapısı ve donanımları itibariyle Gediz Üniversitesi'nde bulunan öğrenci yoğunluğunu karşılayamayan Seyrek'te, bölgenin ihtiyacı olan yoğunluğu karşılamasının yanında; sosyal, kültürel, ulaşım ve alışveriş gibi gereksinimlere yanıt vermesi açısından da ilk ve örnek bir proje.

Kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat güvenlik hizmetinin sunulduğu Kampüs Life Evleri'nde; yürüyüş yolları, açık dinlenme alanları, açık spor alanları, aletli spor salonu, masa tenisi ve satranç bölümü, bilardo ve ev sinema sistemi, sosyal ve kültürel aktivite birimleri, kafe ve market gibi hizmet alanları sıralanıyor.

5 blokta 155 konut ve 4 iş yerinden oluşan projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor. 84.200 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projenin, Aralık 2015'te teslim edilmesi planlanıyor. 

Detaylı Bilgi ve Satış İçin : 0 530 775 93 70 - 0 532 527 29 49

http://www.kampuslife.com.tr

 

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER yita inşaat, kampüslife evleri, kampüslife evleri nerede, artim group, artim yapı izmir, uğur bostancıoğlu, mustafa yiğit, izmir inşaat projeleri, izmir yatırım projeleri, izmirde inşaat, izmirde yatırım, izmir projeleri, kampüslife evleri fiyatları, kampüslife evleri adres