İZTO Seçimlerinde 50. Meslek Grubu'nda İddialı Liste

İzmir Ticaret Odası (İZTO)’da seçim heyecanı giderek tırmanıyor. 6 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşecek meslek komite grupları ve meclis üyesi seçimleri için aday gruplar çalışmalarına hız verdi.



Cemal Elmasoğlu (ELMAS Gümrük Müşavirliği), Cihangir Lubiş (LUBİŞ Gümrük Müşavirliği), Taşkın Dalay (RETAŞ Gümrük Müşavirliği), Levent Aksel (KOYUNCU Gümrük Müşavirliği) ve Metin Yavuz (BARIŞ Gümrük Müşavirliği) 72 bin üyesi bulunan İzmir Ticaret Odası seçimlerinde 50. Meslek Grubu’nda seçimlere katılacak bir liste hazırladılar. Aday komite adına yapılan açıklamada temsilciler, “Başarının temel ilkesinin farklılık yaratmaktan geçtiğini bilen bizler, mesleki hayallerimizi, mesleki fikirlerimizi İzmir Ticaret Odası çatısı altında birlikte yeni projeler geliştirerek icra etmek için karşınızdayız.

Sorun olabilecek her mesleki probleme karşı, donanımlı, mesleğinde deneyimli bireylerle hareket etmek zorundayız. Özellikle Avrupa Birliği Uyum Yasaları çerçevesinde bizlerin dünya ile rekabet eden sistemler içinde var olması, kendimizi geliştirmesi ve mesleki tehditlerden haberdar olması gerekmektedir. Mesleki ara eleman yetiştirmek ve bilgi odaklı sistemler geliştirmek başta olmak üzere; kamu, özel sektör ve üniversitelerden mesleki yeterliliği geliştirme konusunda destek almalı, birlikte yeni projeler üretmeliyiz. Tüm bu organizasyonları, Ticaret Odamız’ın kaynaklarını üye odaklı olarak yönlendirerek hayata geçirmeliyiz.

50. Meslek Grubu’nda yer alan firmalarımızı daha başarılı yarınlara taşıyabilecek bir ekiple 50. Komite ve meclise adayız” dediler.

İzmir’in ekonomik ve ticari gelişiminde önemli katkı sağlayacağına inandıkları İzmir Ticaret Odası seçimlerinde, 50. Meslek Grubu’nda başarıyla temsil edecek genç ve vizyoner bir ekiple yola çıktıklarını belirten Cemal Elmasoğlu, “Globalleşen, rekabet koşulları farklılaşan dünyamızda hep birlikte farklı iş kollarında rekabet ediyoruz. Çalışanlarımıza ve ailelerimize karşı olan sorumluluklarımız yanında, yaşadığımız kent olan İzmirimiz’e karşı sorumluluklarımız bulunmakta. Mesleki deneyimlerimizle meslek grubumuzu, İzmir Ticaret Odası’nda ve yüce meclisinde daha etkin temsil edebileceğimize ve mesleki sorunlarımıza etkili çözümler sağlayacağımıza inancımız tamdır” dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir ticaret odası, izmir ticaret odası seçimleri, izto seçimleri, izto seçim grupları