İzmirli Girişimci Selin Öztürk'ün Yeni Projesi ''A4Staff '' Hayata Geçti!

İzmirli Girişimci Selin Öztürk kurduğu Atalante Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri markasına bir yenisini daha ekledi.Başarılı ve tecrübeli eğitmen kadrosuyla şirketlerin kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılayan Selin Öztürk A4staff markasıyla da kongre, fuar, konser, festival, açılış, toplantı, organizasyon, outdoor etkinlikler, vb. gibi insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda host hostes, servis elemanı, tercüman, model, promosyon ve tanıtım elemanı ve dönemsel personel desteği sağlamakta ve  fuarlara özel stand, etkinlik, tanıtım ve ajans faaliyetleri sunmaktadır.

Bu faaliyetleriyle hem gençlere iş fırsatları yaratmakta hem de firmaların dönemsel işgücü talebini karşılamaktadır. Nitelikli elemanın bulunması eğitilmesinin önemine değinen Selin Öztürk ; artan iş gücü ihtiyacının yanında eğitim de verilmesi bize büyük avantaj sağlıyor. Esnek çalışma sistemi Avrupa da çok yaygın kullanılıyor.

Biz de genç, nitelikli elemanların esnek çalışma saatlerine uygun olarak Türkiye çapında 10.000 ‘i aşkın kayıtlı personelimizle piyasanın ihtiyaç duyduğu işgücünü sağlıyoruz. Model, host hostes, tercüman, promosyon elemanı, satış destek elemanı bulmak da uzmanlık alanımız.

Özellikle çalışmak isteyen üniversite öğrencilerine de yardımcı olup iş hayatına atılmalarında köprü görevi görüyoruz diye konuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER selin öztürk, selin öztürk kimdir, a4staff, a4staff nedir, atalante, atalante eğitim ve danışmanlık, izmir eğitim ve danışmanlık merkezleri, izmir organizasyon, izmir haberler, izmir etkinlik, organizasyon şirketleri, organizasyon, izmir iş dünyası