İzmir'de Örnek İşbirliği

İzmir'de Büyükşehir Belediyesi ile üniversiteler arasındaki işbirliğine yeni bir halka daha eklendi.Yaşar Üniversitesi Araştırma Geliştirme Merkezi'nin Büyükşehir bünyesinde gerçekleştirdiği "Süreç İyileştirme ve Yönetim Organizasyon Projesi" tamamlandı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Yaşar Üniversitesi Araştırma Geliştirme Merkezi (YAGEM) işbirliğiyle Büyükşehir Belediyesi bünyesinde gerçekleştirilen "Süreç İyileştirme ve Yönetim Organizasyon Projesi" tamamlandı. Projede emeği geçenlere plaket ve teşekkür belgesi törenle verildi.
Büyükşehir Belediyesi olarak performans değerlendirmesine geçmek durumunda olduklarını söyleyen Başkan Aziz Kocaoğlu, “21 binin üzerinde bir kadro ile çalışıyoruz. Bu kadronun performans değerlendirmesi yapılmadan, çalışanlar ödüllendirilmeden verimli olamayacağımızı ve 4 milyon İzmirli hizmet edemeyeceğimizi biliyoruz. Yaşar Üniversitesi’nin bu çalışmasını ödünsüz uygulamak için elimizden geleni yapacağız. Her zamanki gibi, aklı ve bilimi kullanacağız” dedi.
Yaşar Üniversitesi’ndeki törene Rektör Cemali Dinçer, YAGEM Koordinatörü Selçuk Karata ve Yaşar Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Şevkinaz Gümüşoğlu da katıldı.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Büyükşehir Belediyesi, Yaşar Üniversitesi İzmir, İzmir Yaşar Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi Araştırma Geliştirme Merkezi İzmir, İzmir Yaşar Üniversitesi Araştırma Geliştirme Merkezi, üreç İyileştirme Yönetim Organizasyon Projesi İzmir, İzmir üreç İyileştirme Yönetim Organizasyon Projesi, Aziz Kocaoğlu, Cemali Dinçer, Selçuk Karata, Prof. Dr. Şevkinaz Gümüşoğlu, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı