İzmir Serbest Mimarlar Derneği 10. Yılını Kutladı!

İzmir Serbest Mimarlar Derneği 10. Kuruluş yıl dönümünü Turan'da yer alan Saime Sultan Yalısı'nda kutladı.Üyeleri arasında hem mesleğin duayeni olan efsaneleşmiş isimleri, hem de son yılların ulusal ve uluslararası platformdaki en etkin mimarlarını barındıran İzmir Serbest Mimarlar Derneği'nin 10. yıl gecesi, sektörün önde gelen isimlerini buluşturdu.

Gecenin sponsorları arasında yer alan Tanyer İnşaat'ın Asma Bahçeler Projesini şekillendiren İzmir SMD Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyesi Dürrin Kılıç, misafirlere bu eşşsiz projeyide tanıtma imkanı buldu. 2015 yılında sahiplerine teslim edilecek proje gelen konuklar tarafından da beğenildi.

'10.Yıl Daveti' ile başlayan kutlamalar, aynı gece açılışı yapılan '10.Yıl Sergisi' ile devam etti. Konuttan iş merkezine, hastaneden okula birçok önemli ve ödüllü projenin bulunduğu '10. Yıl Sergisi' yıl boyunca farklı mekanlarda sergilenecek.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir serbest mimarlar derneği, izmir serbest mimarlar derneği kutlamaları, saime sultan yalısı, saime sultan yalısı davetleri, saime sulta yalısı nerededir, saime sultan yalısı hakkında, izmir serbest mimarlar derneği 10. yıl kutlamaları