İzmir Rekor Kırıyor

İzmir'de dünyanın en büyük reklam panosu hazırlanacak. Bin 500 metrekarelik panoda, 9 bine yakın firma logosuna yer verilecek. Panoyu hazırlayan İzmir Media Reklam Ajansı, en büyük panoyla Guinness Rekorlar Kitabı'na da başvuracak.Bir yandan reklam panosunun yapımı diğer yandan panoya reklam verecek firmalarla görüşmelerin sürdüğünü belirten İzmir Media Reklam Ajansı yetkilileri Çağrı Durak ve Murat Oktar, bu alandaki rekorun yakın zaman önce bin 498 firmalık reklama yer verilen pano ile Suudi Arabistan'ın Riyad kentine ait olduğunu söyledi. Panonun 6 ay süreyle hizmet vereceğini ve Guinness Rekorlar Kitabı'nın yılda yaklaşık 200 milyon adet satıldığını ifade eden İzmir Media yöneticileri, İzmir açısından çok büyük bir tanıtıma imza atacaklarını dile getirdi.

Açılış Mayıs'ta

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Ticaret Odası başta olmak üzere birçok sivil toplum kuruluşunun da etkinliğe destek verdiğini belirten Çağrı Durak ve Murat Okar, çalışmalarda son aşamaya gelindiğini söyledi. Mayıs ayında İzmirlilerin karşısına çıkacak olan 300 metre uzunluğunda, 5 metre yüksekliğindeki dev reklam panosu, İzmir'in en gözde bölgelerinden birinde yer alacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir, dünyanın en büyük reklam panosu, izmir reklam panosu, İzmir Media Reklam Ajansı, Guinness Rekorlar Kitabı, Çağrı Durak, Murat Okar