İzmir Mood&Food Night 2014

İzmir Büyükşehir Belediyesi himayesinde, Dora Dergisi öncülüğünde, Kordon İşadamları desteği ile 9 Mayıs 2014 Cuma günü Kordon’da gerçekleşecek olan ‘İzmir Mood&Food 2014’ heyecanı başlıyor.İzmir’ de yeme, içme ve eğlence kültürünü kente yayan en büyük açıkhava organizasyonunu düzenleyen Dora, bu defa lezzet ve eğlence tutkunları ile İzmir’in gözbebeği Kordon’da buluşmaya hazırlanıyor. Yeme, içme ve eğlence sektörü temsilcileri, yerli ve yabancı şefler, yöresel tatların büyük ustaları, uzmanlar, tasarımcılar bu festivalde bir araya gelecek.

‘İzmir Mood&Food 2014’ İzmir’in yeme, içme, eğlence kültürünü, zenginliklerini paylaşmayı ve geliştirmeyi hedefliyor. Yaklaşık 100 restaurant ve barın katılımlarıyla, İzmir’in yiyecek, içecek çeşitliliğini ve eğlencesini şenlik tadında sunmak amacı ile gerçekleşiyor.

‘İzmir Mood&Food 2014’ ile tüm şehir yemek ve eğlence ile bir araya geliyor.Tüm gün sürecek etkinliklerimiz herkesi harekete geçirecek türden olacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Mood&Food Night 2014, Mood&Food, izmir mood food, eğlence, yemek, mekan, izmir, dora dergisi, izmir büyükşehir belediyesi, kordon, kordon iş adamları, ceren ağca, dora magazin, dora magazin etkinliği, dora mood & food, dora magazin reklam, dora magazin nerede, izmir etkinlikleri, kordon etkinlikleri, kordonda festival