İzmir Autoshow'daki Toyota Gt86 Simülatörü Büyük İlgi Gördü!

İzmir’in en hızlı fuarı, Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı sekizinci kez meraklılarıyla buluşmaya başladı. Toyota Borovalı’nın İzmir'de bu yıl sekizincisi düzenlenen Auto Show için hazırladığı GT86 simülatörü ise ziyaretçi akınına uğradı. 

Önünde uzun kuyrukların oluştuğu Toyota GT86 simülatörü ile ziyaretçiler tam bir “Adrenalin Fırtınası” yaşadı. 9 kişinin aynı anda müthiş bir kovalamacayı yaşadığı GT86 simülatöründe; hareketli koltuklara oturarak, ses ve ışık sistemiyle Toyota’nın spor otomobili GT86’nın içindeymiş hissine kapılan ziyaretçiler, kendilerini adrenalini yüksek bir maceranın başrolünde buluyor.

 

 

Fuar ziyaretçilerinin büyük ilgi gösterdiği GT86 simülatöründe çığlık çığlığa adrenalini yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey 27 ekim 2013 tarihine kadar sürecek olan İzmir 8.Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarında yer alan Toyota Borovalı standına uğramak olacak.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir auto show, izmir fuarı, izmir 2013 fuarı, izmir auto show fuarı, toyota gt86, izmir 8. otomobil fuarı, izmir 8. otomobil fuarı haberleri, hafif ticari araçlar fuarı, izmir fuarı kaç gün sürüyor, izmir fuarları hakkında