İzeltaş Gülay Eralp’le Coştu

Türkiye'nin ilk el aletleri üreticisi İzeltaş çalışanları, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen yıl sonu yemeğinde bir araya geldi. Sevilen sanatçı Gülay Eralp’ın sahne aldığı gecede İzeltaş çalışanları eğlenceli anlar yaşadı.İzeltaş Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ve İzeltaş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Akın Dalan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen gecede 20-25, 30-35, 35-40 ve 40 senenin üzerinde çalışanlara teşekkür plaketi verildi.

Sevilen sanatçı Gülay Eralp, seslendirdiği hareketli şarkılarla hem kendi coştu hemde coşturdu. Gecede konuşma yapan İzeltaş Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar,’’2013 yılını ciddi şekilde değişim yılı olarak kabul ediyorum ve birlikte geçireceğimiz yıllarda da bu gelişim devam etmesini temenni ediyorum. İnsanın en büyük sermayesi birlikte çalıştığı arkadaşlarıdır. İzeltaş ailesine güzel yıllar dilerim’’ dedi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izeltaş, gülay eralp, izeltaş yönetim kurulu başkanı, ender yorgancılar, akın dalan, izeltaş haberleri, kaya izmir, kaya termal, izmir oteller, izmir en iyi oteller, kaya thermal