İTO’dan Elmas Group’a Üç Ödül Birden

İzmir Ticaret Odası'nın (İTO) 'Geleneksel Vergi Ödül Töreni'nde Elmas Group şirketleri 3 ödül birden aldı.Döviz sağlama bildirimine göre uluslararası taşıma ve antrepo Grubu’nda Elmas Grup Lojistik Taşımacılık Depolama, Dağıtım ve Ticaret A.Ş., altın madalyanın sahibi olurken, aynı firma safi ticari kazanç bildirimine göre de özel ödül aldı. Grup bünyesinde faaliyet gösteren Elmas Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi de yine safi kazanç bildirimi kategorisinde özel ödüle layık görüldü.

İTO Vergi Ödül Töreni’nde Elmas Group’un ödüllerini Elmas Grup Lojistik Taşımacılık Yönetim Kurulu Üyesi Betül Elmasoğlu, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin’in elinden aldı. Törenin ardından İTO Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Elmasoğlu’nu tebrik etti.

Çalışmaya Devam

Ödül töreninin ardından konuşan Elmas Grup Lojistik Taşımacılık Yönetim Kurulu Üyesi Betül Elmasoğlu, Grup olarak aldıkları ödülün kendileri için büyük bir gurur olduğunu söyledi. Sektörlerinde yaptıkları yatırımlarla ülke ekonomisine her geçen yıl daha fazla katkı sağlamayı amaçladıklarını dile getiren Elmasoğlu, “Ülkemize katma değer ve istihdam yaratmak için çaba harcıyoruz. Devletimize olan vergi sorumluluğumuzu da en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bunun sonucunda da takdir edilmek çok güzel bir şey. Biz bundan sonra da ülkemize daha çok katma değer sağlamak için ekibimizle birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Ticaret Odası'nın (İTO), 'Geleneksel Vergi Ödül Töreni, Elmas Group, Betül Elmasoğlu, Elmas Grup Lojistik Taşımacılık , Ekrem Demirtaş, Ali Engin, Elmas Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi, Elmas Grup Lojistik Taşımacılık Depolama, Dağıtım ve Ticaret A.Ş.