İtalyan Ticaret Odası Üyeleri Yenil Yıl Yemeğinde Buluştu

İzmir İtalyan Ticaret Odası’nın, üyelerinin büyük ilgi gösterdiği yeni yıl yemeğinde birlik ve beraberlik mesajı verildi.İzmir İtalyan Konsolosu Luigi Iannuzzi’nin eşi, Yardımcıları Antonio Ionio ve Andrea Sadini ile birlikte katıldığı Vamos Gastro Pub Restoran’da yapılan yemeğe oda üyeleri ile birlikte İzmir iş dünyasının önde gelen isimleri ilgi gösterdi.

Yemekte konuşan İzmir İtalyan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rebii Akdurak, Oda olarak İzmir ile İtalya arasında iş köprüsü kurduklarını belirterek, ticaret hacmini daha da artırmak için projeler ürettiklerini söyledi.

Konsolos Lannozzi'den Teşekkür

Gecede konuşan İzmir İtalyan Konsolosu Luigi Iannuzzi’de İzmir İtalyan Ticaret Odası’nın iki ülke arasındaki sosyal ve ekonomik ilişkilerin gelişmesine büyük katkı sağladığına işaret ederek, İtalya olarak güzel çalışmalar yapan Odaya her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Gecede İtalyan Bayraklı yeni yıl pastası yönetim kurulu üyeleri ve Konsolos Luigi Iannuzzi ile birlikte kesilirken, üyeler gece boyunca sohbet edip eğlendiler.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir İtalyan Ticaret Odası, Luigi Iannuzzi, Antonio Ionio, Andrea Sadini, Vamos Gastro Pub Restoran İzmir, İzmir Vamos Gastro Pub Restoran, Rebii Akdurak, Bayraklı İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir İş Dünyası