İş Teftiş Kurulu Ege Serbest Bölgesi Firmalarını Bilgilendirdi!

İş Teftiş Kurulu İzmir Grup Başkanlığının, 2014 yılının ilkyarısından itibaren iş sağlığı ve güvenliği iş teftişi programları kapsamında teftişlerde bulunmaya başlayacağını bildirmesi üzerine;Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren tüm firmaların iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetleri ile yasal mevzuatlar ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak amacıyla, ESBAŞ ile İş Teftiş Kurulu İzmir Grup Başkanlığının ortak çalışması sonucu, İş Müfettişlerinden Şeref Uzman’ın konuşmacı olarak katıldığı bir bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir.

23 Ekim 2013 Çarşamba günü, 12:30 – 14:00 saatleri arasında, ESBAŞ Teknoloji Merkezi Konferans Salonunda yapılan toplantıya, bölge firmalarından 250’ye yakın firma temsilcisi katılmıştır. Firma temsilcileri karşılıklı soru cevaplarla, merak ettikleri konularda bilgi sahibi olma imkanı sağlamışlar ve toplantı sonunda, toplantıdan duydukları memnuniyeti ifade etmişlerdir.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Serbest Bölgesi Firmalarını, iş teftiş kurulu, esbaş, esbaş teknoloji merkezi, iş teftiş kurulu izmir grup başkanlığı, seref uzman, ege serbest bölge hakkında, iş teftiş kurulu haberleri, iş dünyası haberleri, izmir iş dünyası, izmir iş adamları haberleri