HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 31 Ağustos 2016

İngiliz Kültür'den İEF Kampanyası

Magazinizmir
İş hayatında kariyer yapmak için yabancı dilin olmazsa olmaz olduğu günümüzde yabancı dil eğitimini en kaliteli şekilde sunan İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, İzmir Enternasyonal Fuar(İEF)'ı 2 No’lu holde kursiyerlerini bekliyor.

İEF dönemi boyunca farklı kampanyalara ev sahipliği yapacak olan İngiliz Kültür, fuara özel indirimleri ile yabancı dil öğrenmek isteyenlere avantajlı paketler sağlıyor. Fuar dönemi boyunca kayıt yaptıracak kursiyerlere 2 kur sizden 1 kur bizden kampanyası sunan İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, aynı zamanda kayıt yaptıracak olan kursiyerlere ekstradan yüzde 25 indirim yaparak, yabancı dil öğrenmek isteyenlere fuar avantajlarından yararlanmalarını bekliyor.

Fuar Avantajları İngiliz Kültür’de

Sunduğu indirim fırsatları ile modern eğitim metotlarının yanı sıra yeni teknolojileri eğitim sistemine dahil ederek sınırsız öğrenme garantisi veren İngiliz Kültür, yabancı dil gereksiniminin en yoğun olduğu dönemde fuar kampanyaları ile yabancı dil öğrenmek isteyen herkesi stantlarına davet ediyor. İngiliz Kültür yabancı dil kursu, speaking, writting, listening ve grammer yapılarında eğitimler vererek, kursiyerlerin en iyi İngilizce eğitimi almalarına olanak sağlıyor. Yetişkin, genç ve çocuk her bireye farklı eğitim programları tanıyan İngiliz Kültür, kayıt yaptıracak kursiyerlere fuar dönemi boyunca 2 kur sizden 1 kur bizden kampanyası ve ekstradan yüzde 25 indirim yaparak avantajlı paketler sunuyor. Kampanya hakkında bilgi almak için herkesi fuar stantlarına bekleyen İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nun indirim ve kampanyalarından yararlanmak için son gün 30 Eylül.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN