İncir Evi Ekoloji Fuar'ında

Yerli yabancı pek çok katılımcıyı biraraya getiren Ekoloji İzmir Fuarı, sektörün tüm oyuncularını tek çatı altında buluşturuyor.Bugüne kadar yapıln tüm Ekoloji Fuarları’na katılan, başta kuru incir olmak üzere; kuru kayısı, ceviz, üzüm gibi kuru meyvelerin şık ambalajlarda hazırlanarak satışa sunulduğu İncir Evi, organik ürünleri ile fuardaki yerini aldı.

Özellikle İzmir’i temsil eden ürünleri ile ön plana çıkan İncir Evi, kuru meyve karışımları ile hazırlanan yeni bir hediye konseptini ilk defa Ekoloji Fuarı’nda hayata geçirdi. Bayram, yılbaşı gibi özel günlerde veya İzmir’den bir hediye verilmek istenildiğinde akla gelen ilk ürünün incir olduğunu belirten yetkililer ürünlerine gösterilen ilginin her geçen gün arttığını söylediler.

Ekoloji İzmir fuarına ilk yılından beri katıldıklarını belirten firma yetkilileri, İzmir’in organik tarımın ilk uygulamalarının gerçekleştirildiği önder yapısının altını çizerek ekolojik pazarın öncelikle, İzmir’de sonra da Türkiye’de hakettiği yeri alması gerektiğinin altını çizdiler. Fuar boyunca organik yöntemler ile hazırlanmış kuru kayısı ve çam fıstığı incir evi standında yer almaya devam edecek.

İncir, kayısı, kuru üzüm, ceviz gibi meyvelerden oluşan ürünleri aynı zamanda birbirinden şık ve renkli tasarıma sahip paketlerle satışa sunan İncir Evi alternatif hediye arayanların gözdesi olurken, incir reçeli, incir ezmesi ve incir tatlısı da yoğun ilgi görüyor. İç piyasada www. incirevi.com internet sayfası aracılığı ile tüm yurda siparişleri ulaştırabiliyor. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER incir evi, incir evi ekoloji fuarı, incir satış izmir, izmir incir evi