İnci Holding’in Mutlu Gecesi

İnci Holding-Maxion Wheels jant grubunun ilk yabancı ortaklığı olan Hayes Lemmerz (HL) İnci Çelik 21., dünya jant devi Maxion Wheels ortaklığında kurulan Hayes Lemmerz İnci Alüminyum 8., sektörde Avrupa lideri olan Hayes Lemmerz Jantaş, 46. kuruluş yıl dönümünü Kaya İzmir Thermal&Convention kutladı.İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Perihan İnci,’’ Zaman içinde çevre şartlarını, süreçlerimizi, rakiplerimizi, tedarikçilerimizi çok iyi bildiğimiz, uzmanlaştığımız işlerimizde, iş yapış şeklimizde bir yetkinlik geliştirdik. Çalışanlarımızla birlikte başarı çıtamızı hergün yükselttik. 1993 yılında üretime başlayan Hayes Lemmerz İnci Çelik, binek ve hafif ticari araçlar için Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 14 bin metrekaresi kapalı, toplam 37 bin metrekarelik fabrikasında, yılda 4 milyon 700 bin adet kapasiteyle sac jant üretimi gerçekleştiriyor.

Bu üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük otomobil sac jant üreticisi olma özelliğini taşıyor. Kapasitesi ve üretim adediyle sektörde Avrupa lideri olan Hayes Lemmerz Jantaş, yılda 2 milyon 400 bin adet jant üretim kapasitesiyle dünyanın en büyük jant üreticisi Brezilyalı Maxion Wheels’le ortaklığı olan tesis, ‘verimlilik, kalite, performans, üretim’ kriterlerinde birinciliği kimseye kaptırmıyor.

Maxion-İnci Jant Grubu bünyesinde 2006 yılında kurulan Hayes Lemmerz İnci Alüminyum, 8. yaşını çalışanlarıyla kutladı. Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde 2 fabrikasıyla toplamda 72 bin metrekare alanda yılda 4 milyon adet jant üretme kapasitesine sahip HL İnci Alüminyum, üretimin %80’ini yurtdışına ihraç etmenin gururunu yaşıyor’’ dedi.

İnci Holding çalışanlarının bir araya geldiği gecede Grup Yankı, seslendiridiği şarkılarla konuklardan tam not aldı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İnci Holding, Hayes Lemmerz (HL), İnci Çelik, Kaya İzmir Thermal&Convention, İnci Holding Yönetim Kurulu, Maxion Wheels, Maxion-İnci Jant Grubu, İzmir Etkinlikler