İhracat Şampiyonu 'Verde' Uluslararası Gıda Fuarı'nda!

Türk gıda sektöründe 1928'den beri faaliyet gösteren, zeytinyağı üretimi ve satışında öncü kuruluş Verde, 5 – 8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen İstanbul 21. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri fuarında büyük bir ilgiyle karşılandı.Türkiye'de zeytinyağını cam şişeye koyan ilk firma olan Verde, yenilikçi farklılık anlayışıyla dünyanın pek çok ülkesinden katılım olan fuarda da ilgi odağı olmayı başardı. Fuarda dünya üzerinde bulunan en gelişmiş teknolojilerle ürettiği zeytinyağının yanı sıra, prina yağının sunumu da gerçekleştiren Verde, bu alanda ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Bugün Türk gıda endüstrisinin önde gelen firmalarından bir olan Verde, dış pazarlarda yaptığı ihracatın yanında, yurt içindeki %16 pazar payıyla da Türkiye'nin en büyük zeytinyağı tedarikçisi konumunda bulunuyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER uluslararası gıda fuarı, verde gıda fuarı, verde hakkında, verde firması, verde, türkiyenin en büyük zeytinyağ firması, prina yağı yağan firmalar, verde istanbul fuarı, gıda fuarı hakkında, gıda fuarına katılan firmalar, gıda fuarı ne zaman, İstanbul 21. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri fuarı