İGİD İzmir İnovasyon Ödülleri Sahipleri Buluyor!

"Kavunu kuruttular,sütten reçel yaptılar inovasyon ödülüne talip oldular." 17 Nisan Çarşamba saat 20:30'da Balçova Kaya Termal Oteli'nde yapılacak olan ödül gecesinde, güçlü ve iddialı firmalar birbirleriyle yarışacak.İzmir ’de kurulu firma ve işletmecilerinin dikkatini inovasyona çekmek, öncelikleri arasına sokmak, inovasyon kavram ve çalışmaları konusunda fikir ve hedefler oluşturmak amacı ile İGİD ’in (İzmir Genç İş Adamları Derneği) düzenlediği ‘İzmir İnovasyon Ödülleri, 2013’ ödül töreni İzmir inovasyon zirvesine dönüştü.

İzmir’de gerçekleştirilen en kapsamlı inovasyon organizasyonlarından; İGİD İZMİR İNOVASYON ÖDÜLLERİ ’nde finale gelindi. Sektörlerinde güçlü ve iddialı firmaların yer aldığı İzmir İnovasyon Ödülleri’nde dereceye girenlere ödülleri bu akşam sunulacak. 

 

Türk Telekom Strateji ve İş Geliştirme Koordinatörü Sn. Dr. Mustafa AYKUT da; ‘Geleceğin Sektörleri’ konulu bir sunum yapacağı gece bu akşam saat 20:30 Balçova Kaya Termal Otel'de gerçekleşecek. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER igid, izmir genç iş adamları derneği, dr mustafa aykut, inovasyon hakkında, inovasyon ödülleri gecesi, balçova kaya termal otel, kaya termal, izmir inovasyon ödülleri 2013