İGİD Aktif Çalışma Kulübünün Lamborghini Turu!

İGİD Aktif Çalışma Kulübü spor organizasyonları çerçevesinde go-kart turnuvasının 3.’sü Ülkü Yarış Pisti’nde düzenledi. Genç girişimciler, iş hayatının zorlu etaplarına hazırlık için pistte ter döktüler.Heyecan verici mücadeleye sahne olan turnuvada AÇK üyeleri hem stres attılar hem de kulüp aidiyetini pekiştirdiler. Furkan Ünal turnuva şampiyonu olarak zafer turunu Lamborghini marka otomobil ile atarken Faruk Sümen 2., Cafer Afacan ise 3. olarak yarışmayı tamamladılar.

Pınarbaşı’ndaki pistte yapılan go-kart turnuvasına katılan kulüp üyesi girişimciler arasında dereceye girenlere kupaları verildi. Kulüp Başkanı Ömer Kahraman, kulüp bünyesinde başlattıkları spor karşılaşmalarını farklı alanlarda sıklaştırarak devam ettireceklerini açıkladı. Ömer Kahraman; “ Ekip çalışmasının ön plana çıktığı ve stratejiye dayalı sporları özellikle tercih ediyoruz. İş hayatı, inişleri, çıkışları, zaferleri ve mağlubiyetleri olan bir süreç. Bu özellikleri ile aslında spor müsabakalarına çok benziyor. AÇK olarak yoğun iş gündemimiz arasında bu tür etkinlikler ile hem iş hayatına bileniyoruz hem de hoşça vakit geçiriyoruz.” şeklinde konuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER igid aktif çalışma kulübü, izmir go-kart turnuvası, izmir genç girişimciler, izmir genç iş adamları derneği hakkında, igid etkinlikleri, furkan ünal, faruk sümen, cafer afacan, pınarbaşı yarış pisti, ömer kahraman