Hugo Boss, 9. Operasyonel Mükemmellik Günü’nde, Birbirinden Değerli Konukları Ağırladı

15. yılını kutlayan dünya tekstil devi Hugo Boss İzmir, “Operasyonel Mükemmellik Günü” etkinliklerinin dokuzuncusunu çok sayıda firma ve bireysel katılımla Ege Serbest Bölgesindeki fabrikalarında gerçekleştirdi.Hugo Boss İzmir’in “İnsan: rekabette üstünlüğün sırrı” ana teması ile gerçekleştirdiği 9. Operasyonel Mükemmellik Günü’ne birbirinden değerli konuklar konuşmacı olarak katıldı. Fütürist Ufuk Tarhan, Hugo Boss Global İnsan Kaynakları Kıdemli Başkan Vekili Frederick Klumpp, Michael Page Genel Müdürü Hugo Campo, Coca Cola İçecek Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Elif Sezgin, Uluslararası Eğitmen ve Profesyonel Koç Zerrin Başer, Adisa Yönetim Danışmanı Hüseyin Adanalı, Pin Yönetici Ortağı Berna Özdemirkan, Mercedes Benz İşe Alım, Eğitim ve Personel Geliştirme Süreçlerinden Sorumlu Kısım Müdürü Mehmet Emin Güney, Acıbadem Organizasyonel Gelişim Müdürü Cenk Sandıkçı ve Migros Eğitim Geliştirme Müdürü İlknur Kızılırmak 9. OPEX Operasyonel Mükemmellik Günü’nün konuşmacıları oldu.

Değişim ve dönüşüm hızının baş döndürdüğü yeni bir çağda, rekabette fark yaratmak için değer yaratan çalışanlara olan ihtiyacın her geçen gün arttığı, bu yönüyle de potansiyeli keşfedip, bireysel üstünlükleri farkederek çalışanları ve şirketleri dönüştürmenin şirketler için kaçınılmaz olduğu vurgulandı. Geleceğin yöneticilerinin ve neslinin “Y” kuşağı olduğu, onları kazanmanın da geleceği kazanmak olduğu, şirketlerin ve bireylerin dijital çağa ayak uydurması gerektiği başlıkları da öne çıktı. Hugo Boss’un, başarılı tedarikçilerini de ödüllendirdiği etkinlik gerçekleştirilen kokteyl ile sona erdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hugo Boss, Operasyonel Mükemmellik Günü, Frederick Klumpp, Cenk Sandıkçı , Mehmet Emin Güney, İlknur Kızılırmak , 9. OPEX Operasyonel Mükemmellik Günü, Hugo Campo, Elif Sezgin, Zerrin Başer, Hüseyin Adanalı, Berna Özdemirkan, Ufuk Tarhan