'Güres Group' 50.Yılını, Swissotel Grand Efes’te Kutladı!

Swissotel Grand Efes’te 50. altın yılını kutlayan Güres Group, yarım asırlık başarı dolu bir tarihe sahip olmanın haklı gururunu yaşadı.Cumhuriyeti kuran ilk milletvekillerinden Ahmet Remzi Güres tarafından 1938 yılında temelleri atılan köklü firma, 50. yılına yakışan görkemli bir gece düzenledi. Geceye devlet erkânı, Güres Group çalışanları, iş ortakları, tedarikçileri ve basın mensupları katıldı. Güres Group Yönetim Kurulu Başkanı M. Mustafa Güres’in açılış konuşmasıyla başlayan davet, son dönemin başarılı isimlerinden Ziynet Sali ve Blue Note Orkestrası’nın performanslarıyla devam etti.

Gecede, küçük bir çiftlikte 600 adet tavukla başlayarak sektör liderliğine uzanan Güres Group’un hikâyesinin anlatıldığı 50. Yıl özel filmi gösterildi. Kaliteli ürünlerin ancak kaliteli iş gücüyle ortaya çıkabileceğini, uzun yıllardır bölgeye sağladığı istihdamın manevi bir karşılığı olarak alan firmaya, Belediye Başkanı Süleyman Kahramanlar tarafından plaket verildi. Davet için hazırlanan özel menü konukların damaklarında; gecede yaşanan keyifli anlar da hafızalarda unutulmaz tatlar bırakırken, Güres Group yönetimi ve çalışanları, yeni hedefleri için moral depoladılar.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mustafa güres, güresin 50. yıl gecesi, swiss otel, swiss otel grand efes, güres kutlama, güres hakkında, güres yumurta, güres yumurta hakkında, ahmet remzi güres, ziynet sali konserler, ziynet sali davetler, güres group, blue note orkestrası