Grant Thornton Ege'de Büyüyor

Dünyanın en önde gelen bağımsız denetim, vergi ve danışmanlık organizasyonlarından Grant Thornton International’ın Türkiye bünyesinde göreve başlayan Eyüpcan Nadas, “Amacımız bölgemizdeki firmaların sağlıklı ve sürdürülebilir büyümelerine katkı sağlamak” dedi.İzmir’in tanınmış mali müşavirlerinden Halil Nadas’ın izinden koşar adım iş yaşamına giren, İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu oğlu Eyüpcan Nadas, Grant Thornton Türkiye’nin hizmetlerinin Egeli firmalara tanıtımı ve iş birlikleri için çalışmalarına başladı. 35.000’i aşkın çalışanı ile 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Grant Thornton International’in 28 yıldan bu yana Türkiye’de hizmet verdiğini belirten Eyüpcan Nadas, “Merkez ofis İstanbul olmak üzere Ankara ve Bursa’da 150’yi aşkın profesyoneli ile bağımsız denetim, vergi ve danışmanlık, muhasebe hizmetleri yanında eğitim alanında da tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktayız. Büyük ölçekli uluslararası şirketlerden, orta ve küçük ölçekli dinamik şirketlere kadar uzanan operasyonlara sahip köklü bir kuruluşuz” bilgisini verdi.

Faaliyet gösterdikleri alanlarda geniş tecrübeye sahip uzmanları ve sorunlara standart yaklaşımlar yerine, yaratıcı çözüm önerileri getiren ekipleri ile İzmir ve Ege Bölgesi’ndeki firmaların sağlıklı ve sürdürülebilir büyümelerine katkı sağladıklarını belirten Eyüpcan Nadas, “Bölgemizdeki firmalara uzmanlık alanımız ile ilgili hizmetlerimizi daha ayrıntılı tanıtma ve yeni iş birlikleri oluşturma amaçlı çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. EGİAD’ın Sektör Tanıtım Günleri’nde de birçok yeni firmaya Grant Thornton’un hizmetlerini tanıtma imkanı bulduk” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yağmur Nadas, Halil Nadas, Eyüpcan Nadas, Dilek Nadas, Grant Thornton International, Grant Thornton International hakkında, bağımsız denetim, vergi ve danışmanlık organizasyonları, bağımsız denetim, vergi ve danışmanlık organizasyonları yapan şirketler, egiad, Grant Thornton