Goldpark’tan Sevgililer Günü Süprizi

Park Bornova Outlet Center içerisinde yer alan Goldpark Mücevherat yaklaşan sevgililer gününe özel kampanyalarıyla müşterilerini memnun ediyor.Kısa sure önce Goldpark adıyla kendi tasarımlarını markalaştıran Erhan Babacan, sevgililer günü nedeniyle müşterilerine çeşitli kampanyalar hazırladıklarını söyledi. Altın gruplarında zaten outlet center içerisinde yer alan bir mağaza olduklarından dolayı dışarıya kıyasla epey hesaplı alış veriş imkanı sunduklarını belirten Erhan Babacan, sevgililer günü öncesi pırlanta ürünler ile birlikte Casio ve Rubenis marka saat hediye ettiklerini söyledi. Kişiye özel tasarımlarıyla da dikkat çeken Goldpark, 14 şubat sevgililer günü nedeniyle pırlanta ürünlerinde %50 ye varan indirimle müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Etiketin yarı fiyatına satılan ürünler dışında müşterinin istek ve talebine bağlı olarak kişiye özel tasarımlarda uygulanabiliyor. Kişiye özel tasarımların 4-5 günde uygulanarak müşteriye teslim edildiğini belirten Erhan Babacan, tasarım uygulandıktan sonra kalıpların imha edildiğini de belirtmeden geçmiyor. Alyans gurubunda da bir hayli iddialı olan Goldpark 250 çift değişik tasarım alyans çeşitleriyle göz dolduruyor. Yaklaşan yaz ayları ve düğün sezonu nedeniyle alyans satışlarında da artış olduğunu belirten Erhan Babacan sadece el işi alyans çalıştıklarını tasarımlar üzerinde kişiye özel değişiklik ve ilavelerde yaptıklarını vurgularken, alyans satın alan müşterilerine de nişan tepsisi hediye ettiklerini söyledi.Uluslararası sertifikalı pırlanta ile bezenmiş kolye,küpe.yüzük ve bilekliklerin dışında ürün gurubuna gümüşü de ekleyen Goldpark'ta birbirinden güzel yarı değerli taşlardan yapılmış tesbihler de beğeni topluyor.Yeni trend Altın bebek emziği de satışa sunan Goldpark'ta indirim ve kampanya sevgililer gününe dek devam ediyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Goldpark, Sevgililer Günü, Park Bornova Outlet Center, Goldpark mücevherat, Erhan Babacan, kişiye özel tasarım, sevgililer günü kampanyaları