Gökkuşağı’ndan Hayat Değiştiren Eğitimler

Alsancak’ta hizmet veren Gökkuşağı Denge Merkezi, Mega Hızlı Okuma, Hızlı Öğrenme, NLP, Hipnoz ve Yaşam Koçluğu eğitimleri ile danışanlarına yepyeni bir hayatın kapılarını açıyor.İzmir’in saygın kuruluşlarında yöneticilik yapan, öğretim görevlisi ve köşe yazarlığı görevlerinden sonra Profesyonel Yaşam Koçu ve Kişisel Gelişim Uzmanlığı alanlarında bir dizi eğitim alarak bu alanlarda uzmanlaşan İlkay Özer Turan, kişisel gelişim eğitimleriyle birçok insanın hayatında yeni ufuklar açıyor. Alsancak’ta hizmete giren Gökkuşağı Denge Merkezi’nde verdiği eğitimlerle yeni ufukların kapılarını aralarken aynı zamanda Mega Hafıza’nın Alsancak temsilciliğini yapıyor.


Dünya Hafıza Şampiyonu ve Mega Hafıza Teknikleri’nin Türkiye’deki bir numaralı ismi Melik Duyar’ın eğitimlerinin de İzmir’deki adresi olan Gökkuşağı Denge Merkezi, her yaştan ve her meslekten kişiye ihtiyaçları ya da istekleri doğrultusunda farklı eğitim yöntemleri sunuyor. Son yıllarda öğrenme tekniklerinde bir devrim yaşandığına dikkat çeken Gökkuşağı Denge Merkezi’nin kurucusu Kişisel Gelişim Uzmanı İlkay Özer Turan, uygulanan teknikler sayesinde kişilerin hızlı ve doğru düşünme kapasitesinin şaşırtıcı derecede artmasıyla bu eğitimlerin tüm dünyada yaygınlık kazandığını belirtti. Turan, “NLP, Mega Hızlı Okuma, Mega Hafıza, Reiki, Kuantum Yaşam Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Öğrenci Koçluğu gibi son on yıldır üzerinde çok konuşulan, birçok kişinin deneyimleme imkanı bulduğu ve artık etkisinin kanıtlandığı tekniklerle hayatımızı istediğimiz yönde etkileme kabiliyetine ulaşmamız mümkün. Bu tekniklerle sigarayı bırakmak, başarıya daha hızlı ulaşmak, daha pozitif ve mutlu yaşamak çok daha kolay. Yeter ki alanında uzmanlaşmış, doğru eğitimcileri bulalım. Gökkuşağı Denge Merkezi bu eğitimleri almak, hayatına yeni bir yön vermek isteyenler için en doğru adreslerden biri. Konularında uzman, lisanslı eğitimcilerimizle bugüne kadar birçok seminer ve konferanslara katılarak geniş kitlelere eğitimlerimizi sunma imkanı bulduk ve çok başarılı sonuçlar elde ettik” şeklinde konuştu.

İlkay Özer Turan

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gökkuşağı Denge Merkezi, Mega Hızlı Okuma, Hızlı Öğrenme, NLP, Hipnoz, Yaşam Koçluğu, İlkay Özer Turan, Mega Hafız