Giyim Sanayicileri Baharı Birlikte Karşıladı

Ege Giyim Sanayicileri Derneği(EGSD), üye ilişkilerini arttırmak amacıyla Kuşadası'nda 'Baharı Karşılama Etkinliği' düzenledi. Richmond Ephesus Otel’de, aileleri ile birlikte keyifli bir haftasonu geçiren EGSD üyeleri, düzenlenen çeşitli etkinliklerde de eğlenme fırsatı buldu.Gala gecesinde EGSD üyelerine katılımları için teşekkür eden Başkan Mukadder Özden, Yönetim Kurulu Üyeleri ve çocuklar ile birlikte pasta kesti. EGSD olarak her yıl baharı bir brunch etkinliği ile karşılaşdıklarını söyleyen Özden, “Bu sene üyelerimizin haftasonu konaklamalı olarak daha çok birlikte vakit geçirmelerini, daha çok kaynaşmalarını istedik. Derneğimizin çatısında tedarikçisinden, üreticisine, aksesuarcısından tasarımcısına kadar çok geniş bir üye birleşiyor. Üye ilişkilerinin gelişmesi ve iletişimlerinin artması için bu tür etkinliklerinin önemi büyük” dedi.
Tavla Turnuvasında da Kadın Şampiyon
Üyeler arasında düzenlenen tavla turnuvasına da çok sayıda erkek yarışmacı katılırken, turnuvanın kazananı yine bir kadın üye oldu. Üyelerden Canan Kırıkkaya'nın kazandığı turnuvaya “Kadın başkanlı Derneğimize kadın şampiyon yakışır” espirisi damga vurdu.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Giyim sanayicileri, giyim sektörü, giyim, EGSD, mukadder özden, tavla turnuvası, kadın şenliği, baharı karşılama etkinliği