Gayrimenkul ve Franchise Sorunlarının Çözümünde Yapılacak İlk Şey: “Dialog”

Dört üst düzey profesyonelin ortaklığında Temmuz 2014‘te kurulan Dialog, iş ortaklarıyla beraber problemlere karşı geliştirdiği özgün çözümlerle, kısa sürede, İzmir’de bilinen ve tercih edilen bir marka haline geldi.İzmir’in kurumsal danışmanlık alanındaki eksiğini tamamlayarak, İstanbul’a olan bağımlılığını asgari düzeye indirgemek için kurulan Dialog Kurumsal Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi, franchise ve lokasyon analizi konularında iş ortaklığı yaptığı şirketlerin hedeflerine ve problemlerine alternatif çözümler üretmek amacıyla faaliyet gösteriyor.

Güçlü Markalar Arasındaki “Dialog”

Franchise vermek üzere sıfırdan sistem kurmak isteyen birçok firma ile kurumsal kimlik, sözleşme, denetim, operasyon dahil olmak üzere birçok konuda görüşmelere devam eden Dialog, an itibariyle Alsancak Unlu Mamüller ve Ohannes Burger’e franchise, Coffee Mania ve Somun Arası markalarına da lokasyon danışmanlığı hizmeti veriyor. Ayrıca, Buca’da Artı Konsept Yapı, Seyrek’te Kampüs Life Evleri ve Çiğli’de Bivakent ve Karşıyaka’da Biva 17 konut projelerinin satış ofislerini başarıyla yürüten Dialog, bu alanda da portföyünü her geçen gün hızla arttırıyor.

McDonalds, KFC, FLO, Penti, Watsons, ŞOK, Migros, Tansaş, CarrefourSa, Boyner Grup, Aydınlı Grup vs. gibi birçok markanın sokak ve AVM mağaza açılışlarında da imzası bulunan Dialog, Çanakkale’den, Antalya’ya kadar uzanan bölgede 10 kişilik uzman kadrosuyla ticari kiralama alanında hizmet veriyor.


Global Partner Global Problem Çözümü Teknikleri:

Can Ekşioğlu ve Tansa Mermerci Ekşioğlu tarafından Türkiye’ye getirilen, tüm Dünya'da 3.000'i aşkın ofisi, 38.000'den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markası olan ERA GAYRİMENKUL ile İzmir'de çözüm ortaklığına da giren Dialog, Bayraklı'daki ERA Dia Ofisi'nde İzmir gayrimenkul sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmış durumda müşterilerine çözüm üretmeye devam ediyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gayrimenkul ve Franchise Sorunları, Dialog, kurumsal danışmanlık, Dialog Kurumsal Danışmanlık, franchise ve lokasyon analizi, Alsancak Unlu Mamüller, Ohannes Burger, ERA GAYRİMENKUL, Can Ekşioğlu, Tansa Mermerci