Gaggenau İzmir'li Mimarları Ağırladı

Gaggenau, lüks mutfak teknoloji ürünlerini birer sanat eseri gibi sergilediği İstanbul’daki Showroom’unda İzmir basın mensuplarını ve mimarlarını ağırladı.Çelik ve lüks yemek pişirme kültürünün simgesi Gaggenau’nun Satış Direktörü Gökhan Sığın, İzmir bayii Kazim Yılmazer ve İzmir basınının mensupları ve mimarları markanın İstanbul’daki amiral gemisi Showroomu'nda bir buluşma gerçekleştirdi. Gökhan Sığın, “Türkiye’nin en yüksek binası Sapphire’nin 32. katında 2012’de açılan Gaggenau’nun en son amiral gemisi olan İstanbul Showroom’u hakkında gazetecilere bilgi verdi.

Gaggenau’nun sadece beyaz eşya alanında değil; dünyadaki en köklü firmalardan biri olduğunu anlatan Sığın, “1683 yılında faaliyetlerine çivi üreten bir demir-çelik işletmesi olarak başlayan, ardından 1900’lerin başında mutfak cihazı üretimine geçen markamızın bu yıl 330. yaşını kutladık. Türkiye'de faaliyetimize ilk başladığımız 2000 yılında, Gaggenau daha az biliniyordu. Aradan geçen 14 yıllık sürede artık Türkiye’deki tüketiciler de Gaggenau'nun köklü tarihini, eşsiz kalitesini ve yüksek teknolojisini biliyor. Müşterilerimiz ürünlerimizi tanıdıkça marka değerimiz daha net anlaşılıyor. 2014’te de Gaggenau kalitesini daha fazla tüketiciye ulaştırmaya devam ediyoruz” dedi.Sığın, tüm dünyada mutfak teknolojisinde uzman olarak bilinen Gaggenau ile Milano’da Nisan ayında gerçekleştirilen Eurocucina 2014 Fuarı’na da, imalathane geleneğine bağlı kalarak, ekmek ve şarap arasındaki bağlantıyı sahneye koyan bir konseptle katıldıklarını söyledi.

Yüksek işlevsellik, yüksek estetik, çarpıcı tasarım200 ve 400 fırın serilerini 2013’de piyasaya sunduklarını aktaran Sığın, şu bilgileri verdi:“200 fırın serisi ile yüzeye silme montaj ve ürünlerin birbiriyle kombine edilmesini sağlayan yeni bir montaj konseptidir. 200 fırın serisi buharlı ve mikrodalga fırınlar, mikrodalga cihazları, tam otomatik espresso makineleri ve ısıtma çekmecelerini kapsıyor. Cihazlarda, kolay ve sezgisel bir kullanım sağlayan, TFT dokunmatik ekranlı kumanda modülü de yenilikler arasında yer alıyor.

Yeni 400 fırın serimiz ise yüksek işlevsellik oranları ve çarpıcı tasarımlarıyla öne çıktı. 400 fırın serisinde bulunan fırınlar, buharlı fırınlar, mikrodalga fırınlar, tam otomatik espresso makineleri ve ısıtma çekmeceleri ile tüketicilerimize pek çok kombinasyon olanağı sunuyoruz.”Sığın buluşmada, bütün Gaggenau ürünlerinde olduğu gibi tasarımıyla fark yaratan, sahip olduğu basarak açma fonksiyonu sayesinde, tutamaksız mobilya panelleri için ideal olan yüksek performanslı DF 460/461 bulaşık makinesi hakkında da bilgi verdi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gaggenau İzmir'li Mimarları Ağırladı,Gaggenau, beyaz eşya, Sapphire, iş dünyası, magazin izmir