HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 30 Haziran 2017

"Flex Life Studio Yatırımcılar İçin Fırsat"

Magazinizmir
BYY İnşaat'ın, Çiğli'de 40 milyon liralık yatırımla hayata geçirdiği Flex Life Studio kentin yeni çekim merkezi kuzey aksında yatırım yapmak isteyenlerin ilgisini görüyor.

BYY İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yavuz, inşaatın % 80'inin tamamladıklarını ve satışların da buna paralel olarak % 70 civarında seyrettiğini belirtti.

Örnek dairenin tamamlanmasıyla birlikte yatırımcıların projeyi yerinde inceleme fırsatı bulduğunu kaydeden Yavuz, dairenin geniş iç hacmi, ferah yaşam alanı ve şık tasarımıyla yatırımcılardan tam not aldığını söyledi.

Ali Yavuz,  "Yatırımcılar, konut satın almadan önce seçtikleri daire hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Örnek daireler, bu anlamda hem konut almak isteyenler hem de bizim açımızdan büyük fayda sağlıyor"

En Kazançlı Yatırım

İş Bankası ve Garanti Bankası'nın garantörlüğünde satışlara devam ettiklerini vurgulayan Yavuz, Flex Life Studio'nun yatırımcılara gelecekte kazandıracağı avantajlar hakkında da bilgi verdi.

Flex Life Studio'nun, Çiğli'nin en merkezi konumunda yer aldığını ve Çiğli bölgesinin İzmir'in yeni çekim merkezi alanı olduğuna dikkat çeken Ali Yavuz, kent içinde arsa üretilemediğinden dolayı yatırımların şehrin kuzey aksına yöneldiğini hatırlattı.

Bu bölgede üretilen projelerin üretici açısından ucuza mal olduğu gibi yatırımcı açısından kısa vadede önemli getiri sağladığının altını çizen Yavuz, "İstanbul - İzmir Otoyolu ve İzmir - Ankara Hızlı Tren Hattı'nın bitmesiyle de İzmir'e talebin artacağını düşünürsek yatırımcıların büyük oranda kar edeceklerini söylemek yanlış olmaz. Bu proje bence yatırımcılar için büyük bir fırsat sunuyor. Bölgenin değişen ve gelişen çehresi, sosyal donatı alanlarının çokluğu ve büyüyen kentin yeni merkezi olması da İzmirliler'i bölgeye çekiyor. Flex Life Studio'yu tercih edenler çok kısa zaman diliminde çok daha fazla kazanç elde edecekler" ifadesini kullandı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN