Eşsiz Bir Yaşam Projesi: Villanova

İzmir'in bugüne kadar saklı kalmış bahçelerinden biri olan Bornova'da, 9917 m2 alan üzerine kurulu olan Villanova, her bir ayrıntısında lüksü, konforu ve doğallığı buluşturuyor.Birbirinden bağımsız 22 adet villa ile her detayı özenle düşünülmüş ve incelikle tasarlanmış konforlu bir yaşam sunan Villanova, dış cephelerde kullanılan özel tasarım vitray camlar, doğal taş ve ahşap ile öne çıkıyor.

Bulunduğu bölgenin son konut alanında olmasıyla da parasal değeri süreç içerisinde katlanarak büyüyecek olan Villanova, yatırımcılar için benzersiz bir fırsat sunuyor. İnsanların kafasında yerleşmiş olan lüks ve konfor algısını daha ileri bir noktaya taşımayı hedeflediklerini belirten İmge Yapı Genel Müdürü Mustafa Gültekin, ‘‘Bener Mimarlık ile ortak çalıştığımız Villanova projesinde kişiye özel tasarım mottosuyla yola çıktık. Villa sahiplerine kendilerini özel hissedecekleri, aynı zamanda da konfordan ödün vermeyen lüks bir yaşam tasarladık. Sektöre en büyük katkısının örnek alınacak bir proje olacağını düşünüyorum.’’ diye konuştu.

Mimarisinde ve iç mekanlarda lüksü ve konforu tasarım ile buluşturan Villanova, dış cephelerinde ise farklı dokulardaki malzemeleri bir araya getiriyor. Villanova, teknolojik altyapı ve kullanılan malzemelerin kalitesi açısından alışılagelmişin dışında, özel ve farklı bir tasarım anlayışı oluşturuyor.

Detaylı bilgi için: 444 9 063 / www.villanovaevleri.com


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER villanova izmir, villanova bornova, villanova izmir bornova, bornova villanova, izmir villanova evleri, villanova evleri izmir, villanova villaları izmir, lüks villanova izmir, izmir iş dünyası, izmir cemiyeti