En Büyük Turizm Buluşması Travel Turkey'de

Altın Yunus Resort &Thermal Otel Çeşme ve Bintur Seyahat Acentası Türkiye’nin turizm alanıdaki en büyük buluşması Travel Turkey 7.Turizm Fuarı’nda yerini aldıÜlkemizin en köklü, en büyük tesislerinden Altın Yunus Resort & Thermal Otel Çeşme ve Bintur Seyahat Acentası, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin turizm alanındaki en büyük buluşması Travel Turkey’de yerini aldı. Yıllardır Türk turizminin öncülüğünü yapmış, sayısız turizmci ve yönetici yetiştirerek bir okul görevini üstlenen Altın Yunus Çeşme ve yine Yaşar Holding bünyesinde hizmet veren Bintur Seyahat Acentası, fuar aracılığıyla yerli-yabancı birçok ziyaretçiyle buluşacak.

İzmir’in turizm zenginliklerini, yerli-yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara ve tatil planı yapmakta olan misafirlere göstermeyi hedefleyen ve bu yıl 7.si düzenlenen Travel Turkey Turizm Fuarı, değişik bölgelerden çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapıyor. Altın Yunus Resort&Thermal Otel Çeşme ve Bintur Seyahat Acentası adına konuşan Yaşar Holding Turizm Koordinatörü Tayfun Başkurt, turizm sektöründen geniş katılımın olduğu Travel Turkey’i ülke turizminin gelişimi açısından çok önemli bulduklarını, bu nedenle de her yıl katılmayı ilke haline getirdiklerini belirtti. Başkurt, “İzmir turizmi yeni bir hareketlenme dönemine girdi. Hedefimiz bu hareketliliği artırmak. Bölgemizde kış turizmini daha da canlandırmak amacıyla çalışmalarımız devam ediyor.

İç pazarın yanı sıra yurt dışı pazarları özendirici çalışmalara da çok önem veriyoruz. Hollanda, Almanya ve Belçika ile yaptığımız anlaşmalarımız var. Ancak bölgemize yeni pazarlar kazandırmanın gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle; otelimizin kuruluş aşamasında mimari destek aldığımız Danimarka ile bağlantılarımız devam ediyor. Danimarka pazarı ile işbirliğimizin ilk adımını Aralık ayı içeresinde bir info grubunu otelimizde ağırlayarak atacağız. Bu sayede otelimizin yanı sıra, bölgenin reklam ve tanıtım faaliyetlerine de ciddi katkı sağlamaya devam ediyoruz” şeklinde bilgi verdi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tayfun Başkurt Yaşar Holding Turizm Koordinatörü, Altın Yunus, Bintur, Yaşar Holding, Yaşar Holding hakkında, en büyük turizm buluşması, travel turkey, 7 turizm fuarı, altın yunus, Altın Yunus Resort & Thermal Otel Çeşme, Bintur Seyahat Acentası