Eldor Çalışanları Keyifli Anlar Yaşadı

Otomotiv devlerinin en büyük tedarikçisi olarak hızı ve kalitesi ile her yıl ilk üç arasında yer alan Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim ve Ticaret Limited Şirketi çalışanları Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen balo yemeği ile 2014’e merhaba dedi.Ege Serbest Bölgesi’nde (ESBAŞ) faaliyet gösteren İtalyan elektronik devi Eldor Yönetim Kurulu Başkanı Pasquale Forte’nin ev sahipliğinde gerçekleşen geceye yaklaşık 900 Eldor çalışanı katıldı. Gecede 10’uncunu yılını dolduran çalışanlara plaket takdim edildi.

Eldor Yönetim Kurulu Başkanı Pasquale Forte, Eldor Şirketi'nin yaklaşık 1300 çalışanı, üretim fabrikasında 14 otomatik ve 2 manuel üretim hattı, plastik üretim fabrikasında 62 presi ile Eldor Group ana üretim merkezini oluşturduğunu söyledi. Forte,’’ Doğu ile batı arasında tam bir “köprü” görevi gören Türkiye ve özellikle, yüksek hizmet ve eğitim kalitesi standardı sağlayan İzmir, bugün, seri üretim sistemlerine ve otomotiv komponentlerine ev sahipliği yapmak için en uygun yerlerden biridir.

Dinamik ve yenilikçi bir organizasyon yapısına entegre edilen genç ve yetenekli iş gücü, etkili bir planlama ve üretim kontrol sistemi, en ince noktasına kadar detaylandırılmış bir tedarikçi zinciri ve çok titiz bir üretim ve proses kalite yönetimi, Türkiye İzmir fabrikasını Eldor’un "öncüsü" haline getirmiştir’’dedi. Forte,’İtalya, Brezilya ve Çin’de kurulacak fabrikaların da müjdesini verdi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER eldor, eldor kutlaması, otomotiv dünyası, izmir otomotiv sektörü, Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri , kaya izmir , kaya termal otel, kaya izmir otel, izmir en iyi oteller, Pasquale Forte