Eldor Ailesinden 2015’e Merhaba

Otomotiv devlerinin en büyük tedarikçisi olarak hızı ve kalitesi ile her yıl ilk üç arasında yer alan Eldor, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen balo yemeği ile 2015’e merhaba dedi.Ege Serbest Bölgesi’nde (ESBAŞ) faaliyet gösteren İtalyan elektronik devi Eldor’un Forte Holding Yetkili Şirket Temsilcisi Pasquale Forte ‘nin ev sahipliğinde gerçekleşen geceye 600 Eldor çalışanı katıldı.

Gecede doyasıya eğlenen Eldor çalışanları, yeni yıla enerji depolarken Forte Holding Yetkili Şirket Temsilcisi Pasquale Forte,’’ Eldor Elektronik, İzmir (Batı Anadolu) bölgesinde kurulmuştur ve bugün, yaklaşık 1300 çalışanı, üretim fabrikasında 14 otomatik ve 2 manuel üretim hattı, plastik üretim fabrikasında 62 presi ile Eldor Group ana üretim merkezini oluşturur.

Doğu ile batı arasında tam bir “köprü” görevi gören Türkiye ve özellikle, yüksek hizmet ve eğitim kalitesi standardı sağlayan İzmir, bugün, seri üretim sistemlerine ve otomotiv komponentlerine ev sahipliği yapmak için en uygun yerlerden biridir.Tüm üretim prosesinin (plastik parçaların basımından, ürün montajına ve bitmiş ürünün kontrolüne kadar) gerçekleştirilmesi amacıyla düşünülen ve tasarlanan Eldor Türkiye ana merkezi, tamamen plastik parçaların basılmasına ayrılmış yeni plastik fabrika binası ile daha da genişletilmiştir. Dinamik ve yenilikçi bir organizasyon yapısına entegre edilen genç ve yetenekli iş gücü, etkili bir planlama ve üretim kontrol sistemi, en ince noktasına kadar detaylandırılmış bir tedarikçi zinciri ve çok titiz bir üretim ve proses kalite yönetimi, Türkiye İzmir fabrikasını Eldor’un "öncüsü" haline getirmiştir’’ dedi. Forte, Eldor İzmir ailesinin 2015 yılında da başarılarına başarılar katmaya devam edeceğini belirtti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Serbest Bölgesi, (ESBAŞ), Kaya İzmir Thermal& Convention, Forte Holding, Pasquale Forte, İzmir İş Dünyası, İzmir Etkinlikler, ELDOR, Eldor Group, Eldor İzmir