EGSD Yeni Döneme Hızlı Başladı

Ege Giyim Sanayicileri Derneği'nde 30 Ocak tarihinde yapılan genel kurulun ardından 3 yıl daha başkanlık koltuğunda oturma vizesi alan EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, yeni hizmet dönemine hızlı başladı.



10. dönemin ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yapılırken, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına Atınç Abay ile Onur Işık seçildi.
Tevfik Aksu Sayman, Mustafa Tunçer de sekreterlik görevine getirildi. Ahmet Özcan, Şaban Öngören, Ayhan Seyfeli, İlknur Becerik, Okay Şimşek ve Deniz Kuran yeni dönemde yönetim kurulu üyesi olarak görev alırken, İsmail Urhan, Zeynep Acar ve Övge Yıldızhan denetim kurulu üyesi olarak görev yapacak.
Yeni projeler
İlk toplantıda göreve yeni seçilen üyeler birbirleri ile tanışırken, EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden ise yeni dönemde hep birlikte güçbirliği ile projelerini hayata geçireceklerini söyledi. Derneklerinin geçmişten gelen projelerine yenilerini ekleyeceklerini dile getiren Özden, bu dönemde en büyük amaçlarının sektörün katma değerini artırarak, kente daha çok döviz kazandırmak olduğunu söyledi.
Yeni fuarlar geliyor
Yeni dönemde İzmir'e özellikle Avrupa'dan daha çok alım heyeti getireceklerini vurgulayan Özden, yeni fuarlar içinde şimdiden çalışmalara başladıklarını söyledi. Özden, “Bu dönem üyelerimizin marka yaratması ve kendi koleksiyonlarını oluşturması için yeni projeler üreteceğiz. Derneğimiz tarafından kurulan Buca Ege Giyim Organize Sanayi Bölgesi'ndeki derneğe ait olan 5.5 dönümlük parselin değerlendirilmesi içinde proje komitesi oluşturacağız. İhracata başlamak isteyen üyelerimize de Ege İhracatçı Birlikleri kanalıyla her türlü desteği sağlayacağız” dedi.

EGSD Yönetim Kurulu görev dağılımı

Mukadder Özden Başkan
Atınç Abay Başkan Yardımcısı
Onur Işık Başkan Yardımcısı
Tevfik Aksu Sayman
Mustafa Tunçer Sekreter
Ahmet Özcan Üye
Şaban Öngören Üye
Ayhan Seyfeli Üye
İlknur Becerik Üye
Okay Şimşek Üye
Deniz Kuran Üye

Denetim Kurulu Üyeleri
İsmail Urhan
Zeynep Acar
Övge Yıldızhan

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER EGSD, Mukadder Özden, Ege Giyim Sanayicileri Derneği, EGSD Yönetim kurulu