EGSD, İstihdam Zirvesi’nde Sektörünü Tanıttı

Ege Giyim Sanayicileri Derneği, (EGSD) cumartesi kapılarını kapatan 3. İzmir İstihdam Zirvesi’nde sektörünü tanıtarak, ziyaretçilere kariyer çağrısı yaptı.İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Milletvekilleri Mehmet Ali Susam, Mehmet Tekelioğlu, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, KOSGEB İzmir Güney Hizmet Merkezi Müdürü Mustafa Çanakçı’nın da ziyaret ettiği EGSD standında, ziyaretçiler firma temsilcileri ile bir araya gelerek iş görüşmesi yaptı. Ziyaretçilerin 2 gün boyunca yoğun ilgi gösterdiği EGSD standında, birçok kişi hazır giyim sektöründe kariyer yapmak için firmaların kapısını çalacak.

Verimli Geçti

Kültürpark Fuar Alanı’nda yapılan İzmir 3. İstihdam Zirvesi’ne İzmirlilerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, 50 metrekarelik standlarında üye firmaların temsilcileri ile sektörlerini tanıttıklarını söyledi. İş arayan ve kendilerine uygun çalışan bulmak isteyenlerin standlarında bir araya geldiklerini anlatan Özden, “Zirve çok yararlı geçti. İki gün boyunca sektörümüzü tanıttık. Sektörümüzde kariyer yapmak isteyen ziyaretçilerle bir araya geldik. Sektörün onlara sunduklarını anlattık. Onların da bizden beklentilerini öğrenme fırsatı bulduk. Dernek üyesi birçok firmamız kendileri için uygun özelliklere sahip birçok kişiye ulaştı. İhtiyaç duyduğumuz alanlarda eğitim almaları halinde sektörde iyi bir kariyer fırsatı olduğunu anlattık. Üyelerimiz açısından Zirve oldukça verimli oldu” dedi.

EGSD Üyeleri Sektörü Anlattı

Üyeleri, İzmir Brode, Fırattex, Egedeniz Tekstil, Ekol Tekstil, Massexport, Simurg Tasarım başta olmak üzere birçok firma temsilcisinin de 2 gün boyunca firmalarını ve sektörlerini anlattığını vurgulayan Özden, standlarını ziyaret eden İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Milletvekilleri Mehmet Ali Susam, Mehmet Tekelioğlu ve İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu başta olmak üzere herkese teşekkür ettiğini söyledi.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Giyim Sanayicileri Derneği, (EGSD) , 3. İzmir İstihdam Zirvesi, Mustafa Toprak, İzmir Milletvekilleri , Mehmet Ali Susam, Mehmet Tekelioğlu, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği , Zekeriya Mutlu, KOSGEB, İzmir İş Dünyası, İzmir Brode, Fırattex, Egedeniz Tekstil, Ekol Tekstil, Massexport, Simurg Tasarım