EGİKAD’dan Üyelerine Destek Ziyaretleri

Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, derneğin Proje Komitesi Başkanı Nevin Bağdatlı, Çiçek Özkale Aracı ile Semen Sabuncu’yu işyerlerinde ziyaret etti.Ziyarete, EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu’nun yanı sıra ,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Duha Baran, Yönetim Kurulu Üyeleri Güliz Fulya Şen, Nazan Açıksöz, Pınar KILIÇ, Denetim Kurulu Üyesi Gülay Vural, Üye İlişkileri ve Kazandırma Komitesi Başkanı Nursel Altunkaynak, Venüs Bağdatlı Ay katıldı.

Sorunlara çözüm üretiyoruz

Geleneksel hale getirdikleri üye destek ziyaretleri sayesinde işkadınlarıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını belirten EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu, yapılan bu ziyaretlerden oldukça verimli geri dönüşler aldıklarını söyledi. Ülkemizde özellikle kadın girişimci olmanın çok zor olduğunu anlatan Elmasoğlu, kadınların önlerine çıkan her türlü zorluğu yıkması için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek “Her hafta birkaç üyemizin işyerini ziyaret etmeye çalışıyoruz. Bu ziyaretlerde üyelerimizin sorunlarını dinliyoruz. Dernek olarak bize aktarılan sorunların çözümü konusunda çalışmalar yapıyor ve önerilerimizi kendilerine aktarıyoruz” diye konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER EGİKAD Yönetim Kurulu, Betül Elmasoğlu, Ege İş Kadınları Derneği, EGİKAD, Nevin Bağdatlı, Çiçek Özkale Aracı, Semen Sabuncu, Duha Baran, Güliz Fulya Şen, Nazan Açıksöz, Pınar KILIÇ, Gülay Vural, Nursel Altunkaynak, Venüs Bağdatlı Ay