EGİKAD’dan Üyelere Destek Ziyareti

Ege İş Kadınları Derneği, (EGİKAD) Yönetim Kurulu, yaptıkları ziyaretlerle üyelerine destek oluyor. Üyelerinin birbirlerini daha yakından tanıması ve karşılıklı iş birliğinin gelişmesi için gerçekleştirilen üye ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor. EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz günlerde üyeleri Ayşe olur, Alev Günduru ve Vildan Gündoğdu ile işyerlerinde bir araya geldiler.


Üyelere destek
EGİKAD Yönetimi, üyelerinin sorunlarını dinlerken, onlara ihtiyaç duydukları alanlarda destek verilmesi için girişimlerde bulunma sözü verdi. Ziyaretler sırasında yönetim ile üyeler arasındaki diyaloglar gelişirken, üyelerde öncelikle birbirleriyle iş yapma kararı aldılar. İş kadınlarını bünyesinde barındıran bir dernek olarak belirli zamanlarda üyelerini iş yerlerinde ziyaret ettiklerini ve onlara karşılaştıkları güçlüklerin üstesinden gelmeleri için destek olduklarını dile getiren EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Betül Elmasoğlu, üyelerin de ziyaretlerden çok memnun olduğunu söyledi.


İletişim ve dayanışma
Türkiye’de girişimciliğin özendirildiğini ancak bunun yanında birçok sorunların da yaşandığını anlatan Elmasoğlu, “Geçtiğimiz günlerde Ayşe Kadın Fasulye Ev Yemekleri’nin Sahibi Ayşe Olur, Butik Galeri Onur-Little Fairy’in kurucusu Alev Günduru ile Gündoğru Çevre Danışmanlığı sahibi Vildan Gündoğdu’nu işyerlerinde ziyaret ettik. Yönetim olarak hangi alanlarda, neler yaptıklarını yakından gördük. Diğer üyeleri birbirleriyle iş yapmaları için bilgilendirdik. Ziyaretlerimiz çok verimli geçti. Bundan sonra da üye ziyaretlerimize devam ederek, derneğimiz içindeki iletişimi ve dayanışmayı daha da artıracağız” diye konuştu.

EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu, üyeler arasındaki iletişimi ve dayanışmayı güçlendirmek için üye ziyaretleri gerçekleştirdiklerini söyledi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER EGİKAD, izmir, üyelerine ziyaret, EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz günlerde üyeleri Ayşe olur, Alev Günduru ve Vildan Gündoğdu.