EGİAD Ailesi 2014’ü Karşıladı

Her sene geleneksel olarak yeni yılı karşılamak için bir araya gelen Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) üyeleri, bir kez daha yılbaşı eğlencesi düzenledi.EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Seda Kaya ve ekibinin evsahipliğinde Alsancak Küçük Kulüp’te gerçekleştirilen geceye üyeler ve eşleri katıldı.

Kokteyl eşliğinde yapılan partide dernek üyelerinden oluşan Orchestra Di Egiad grubu sahne aldı. Grubun solistleri Özlem Akdaş ve Ceren Sertdemir, yerli ve yabancı şarkıların yer aldığı repertuarlarıyla davetlilere keyifli dakikalar yaşattı. 2014’ün herkes için iyi geçmesi temennisinde bulunan Başkan Seda Kaya, renkli bir geceye ortak olan EGİAD üyeleriyle birlikte yeni yıl pastasını kesti.

Pastanın ardından yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmez alışkanlığı olan hediye çekilişi yapıldı. Çekiliş sonucu motosiklet, mücevher, tatil, mobilya, kayak malzemeleri, beyaz eşya ve akşam yemeği gibi değişik ödül ler dağıtıldı. Büyük ödül olan motosiklet Seda Kaya’nın biletine çıkınca, yönetim kurulunun çekilişe katılmasını doğru bulmayan Kaya ödülü kabul etmedi ve yeniden çekiliş yapıldı. Gecenin sonunda tüm konuklara sıcak şarap eşliğinde sucuk ekmek ikramı yapıldı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER egiad, egiad hakkında, egiad yılbaşı kutlaması, ege genç iş adamları derneği, izmir genç iş adamları, yeni yıl haberleri, yeni yıl kutlamaları, egiad haberler, seda kaya