Ege'nin En İyi Toplantı Oteli 'Swissotel Büyük Efes'

Swissôtel Büyük Efes İzmir, Turizm Medya Grubu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Ace of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri gecesinde “Ege’nin En İyi Toplantı Oteli” ödülünü aldı.Türkiye'deki oteller, etkinlik mekanları, kongre organizasyon firmaları ve Incentive şirketleri arasında sektörün “As”larının belirlendiği Ace of M.I.C.E. “Meeting, Incentive, Congress, Events” Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, bu alandaki faaliyetlerin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi amaçlıyor. Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilerek büyük ses getiren bu ödül töreninde bu yıl toplamda 28 ayrı kategoride ödül sahiplerini buldu. Jüri Başkanı Prof. Dr. Semih Baskan’ın önderliğindeki jüride; Turkcell, Türk Hava Yolları, HSBC, Yapı Kredi, 3M, Pfizer, Roche, Mey İçki, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği gibi kurum ve derneklerden 46 uzman yer aldı. Jüri değerlendirmelerini; temel olarak yaratıcılık ve konsept çalışmaları, farklılaşılan noktalar, referanslar, hizmet kalitesi, ülke tanıtımına sağladığı katkılar ve sürdürülebilir turizm için yapılan çalışmalar olarak belirledi.

Ege’nin incisi İzmir’in ilk beş yıldızlı oteli olan Eski Efes Otel’inden aldığı mirasıyla ve Büyük Efes Sanat Koleksiyonuyla İzmirlilerin gözdesi haline gelen Swissôtel Büyük Efes, 7,316 metrekarelik alan üzerinde yer alan en son teknoloji ile donatılmış Büyük Efes Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdiği organizasyonları ile Ace of M.I.C.E. ödül gecesinde “Ege’nin En İyi Toplantı Oteli” seçilerek başarısını bir kez daha kanıtladı.

Ödül avcısı otel, önceki aylarda Yeşillenen Oteller Projesi kapsamında “Altın Yeşil Otel” belgesini alarak İzmir’deki ilk yeşil otel olmuştu. Tripadvisor’ın Travellers Choice ödülleri çerçevesinde “Türkiye’deki En İyi 25 Otel” ve “Türkiye’deki En İyi 25 Lüks Otel” arasında yerini almış, bağlı olduğu zincir bünyesinde ise “Kurumsal Sürdürülebilirlikte Lider Otel” olarak ilan edilmişti.

Swissôtel Büyük Efes Genel Müdürü H. Rıza Elibol; Türkiye genelinde ve dünya çapında taktir edilmekten dolayı son derece mutlu olduklarını ifade etti. Elibol “Alınan bu ödüller şehrimizi ve otelimizi daima ileriye götürecek yeni projeler üretmemiz için bizi teşvik ediyor.” dedi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER swiss otel hakkında, swiss otel büyük efes, swiss otel nerdedir, efes otelinin yeni adı, efes oteli hakıında, Ace of M.I.C.E. Kongre, Türkiye’deki En İyi 25 Lüks Otel yarışması, egenin en iyi toplantı oteli, turizm medya grubu, Ace of M.I.C.E. Kongre ve toplantı ödülleri