Egeliler Simit Sarayı’nı Sevdi

Simit Sarayı Ege Bölgesi’nde yeni açtığı mağazalarla büyümeye devam ediyor.Yurt içi ve yurt dışında 200’ü aşkın mağazasında 8.600 çalışanıyla faaliyet gösteren, her gün 650 bin misafiri ağırlayan Simit Sarayı, İzmir Optimum, İzmir Konak, Denizli, Salihli, Kütahya ve Seferihisar Simit Sarayı mağazalarının yanı sıra İzmir’de yeni açılacak Folkart Towers ve Alsancak mağazalarıyla Ege Bölgesi’nde emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Konforlu dekorasyonu, sıcak atmosferi, zengin menüsü ve uygun fiyatlı ürünleri ile lezzet tutkunlarının vazgeçilmez buluşma noktası Simit Sarayı, İzmir’deki lezzet durakları arasına Optimum’dan sonra Konak mağazasını da ekledi.

Önümüzdeki günlerde İzmir Folkart Towers ve İzmir Alsancak Simit Sarayı mağazalarının da açılacağı müjdesini veren Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, “Özellikle gevreğin vazgeçilmez olduğu Ege Bölgesi’de Simit Sarayı’nın bu kadar ilgi görmesi ve geleneksel Türk tadı simidimizi sevdirmiş olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Gördüğümüz yoğun ilgiden dolayı İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’nde büyümek için çalışmalar yapıyoruz. 2014 yılının sonuna Ege Bölgesi’nde en az 11 tane mağazaya ulaşacağız. Önümüzdeki yıllarda bu sayının çok üstüne çıkmayı hedefliyoruz. Bir mağazamızda ortalama 25 kişi çalıştığını düşünürsek Ege Bölgesi için istihdam açısından da çok önemli diye düşünüyorum” dedi.

Zengin ürün gamıyla tüm Egelilerin vazgeçilmez adresi olan Simit Sarayı’nın menüsünde; klasik simitten kaşarlı, sucuklu, sucuklu-kaşarlı, kaşarlı-zeytinli simit çeşitlerine; açma, poğaça ve pideden börek çeşitlerine, dürümden sandviçe, kurabiyeden pastalara, geleneksel Türk çayı ve kahvesinden diğer içecek alternatiflerine kadar uzanan atıştırmalık, doyumluk ve keyiflik zengin bir ürün yelpazesinin yanı sıra konsept mağazalarda ayrıca Simit Burger, mantı, köfte, salata, kahvaltı çeşitleri, makarna seçenekleri ve dondurma alternatifleri de yer alıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Simit Sarayı, simir sarayı şubeleri, Folkart Towers simit sarayı, simit sarayı konak, Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı, Abdullah Kavukcu