Egeli Giyimciler Paris’e Çıkarma Yapacak

Egeli giyim sanayicilerini gerçekleştirdiği organizasyonlarla ihracatlarını artırmasını ve dünyadaki moda trendlerini yakından görmesini sağlayan Ege Giyim Sanayicileri Derneği, (EGSD) şimdi de üyeleri ile Paris’e çıkartma yapacak.16-19 Eylül tarihlerinde arasında Fransa’da yapılacak olan Paris Premiere Vision Fuarı’na ziyaret organizasyonu gerçekleştiren EGSD, eşzamanlı yapılan Texworld Fuarı’nı da üyelerinin ziyaret etmesini sağlayacak. Paris’teki fuarlarda dünyadaki moda trendlerini yakından görecek olan giyim sanayicileri, fuar katılımcıları ile de ikili görüşme yaparak, iş hacimlerini artırma imkanını da yakalayacaklar.

EGSD geçen yılda üyelerini Paris’e götürmüş ve üyeler organizasyon sayesinde birçok iş bağlantısına imza atmıştı.

7 Ayrı Fuar Ziyareti

Geçen yıl Premiere Vision ve Texworld Fuarlarını ziyaret amacıyla düzenlediklerini organizasyonun başarı ile geçtiğini, bu yılda üyelerden gelen talep üzerine Paris’e gitme kararı aldıklarını ifade eden EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, 20 üyeleri ile birlikte Paris’te fuar ziyaretleri gerçekleştireceklerini söyledi. Geçen yıl yapılan ziyaretlerde üyelerinin yeni sezonun kumaş, renk ve iplikleri hakkına detaylı bilgi edindiklerini anlatan Özden, “Üyelerimiz 2015 sonbahar/kış modasının yeni trend kumaş ve ipliklerini incelerken Premiere Vision içindeki 7 ayrı fuarı da gezebilecekler. Aksesuar, deri, kumaş ve tedarik malzemeleri konusunda bilgi sahibi olacaklar. Egeli sanayiciler yeni trendleri çok yakından takip ediyorlar. Sektörde son dönemde kendi tasarımlarını ihraç eden firmalar oluştu. Fuarlarda tasarımcılar ve alım firmaları ile de ikili görüşmeler yapılacak. Bu görüşmelerde birçok üyemizde yeni iş bağlantıları yapacaktır. Yılda iki kez gerçekleştirilen Bu fuarlara Şubat döneminde 30 ülkeden 1772 firma katılmış, 130 ülkeden 61.641 profesyonel ziyaret etmişti” diye konuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Egeli Giyimciler, Egeli giyim sanayicileri, Ege Giyim Sanayicileri Derneği, EGSD, Paris Premiere Vision Fuarı, Texworld Fuarı, Mukadder Özden