Egeli Firmalara Markalaşma Çağrısı

YD Vizyon Yönetim Danışmanlığı tarafından düzenlenen Marka Yönetimi Zirvesi'nde İzmirli firmalara markalaşma çağrısı yapıldı.Sony Mobile, 3M, THY, Brisa, Tofaş, Turkcell Superonline, İnci Sigorta ve Sun Tekstil gibi dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen firma yöneticilerinin katıldığı Zirve'de İzmir ve Ege Bölgesi'ndeki firmaların kurumsallaşma, markalaşma ve eğitim konusunda daha istekli olmaları gerektiği vurgulandı. Bölgenin büyük bir potansiyele sahip olduğunun ifade edildiği Zirve'de firmaların katma değerlerini artırmaları için markalaşmaları gerektiği dile getirildi.

Deneyimlerini paylaştılar

Ege Bölgesi Sanayi Odası EBSO Meclis Salonu'nda gerçekleşen Marka Yönetimi Zirvesi, büyük ilgi görürken, konuşmacılar, eğitim, kurumasallaşma ve markalaşma konusunda firmalara bilgi verdiler. ‘Markanın Sektöründe Marka Yapabilmek‘ , ‘Çift Marka Yönetim Stratejisi‘ , ‘Değişen Pazarlama Yaklaşımlarının Satışlara Etkisi‘ , ‘Dijital Çağda Pazarlama‘ , ‘Stratejik Marka Konumlandırma‘ , ‘Marka Stratejilerinin Hayat Bulduğu Sahne: Müşteri Deneyimi‘, ‘Başka Bir Pazarlama Bakışı‘ konuları Zirve'de tartışılırken, yaşanan sorunlar ele alındı. Konuşmacılar, kurumsallaşma ve markalaşma sürecindeki deneyimlerini paylaşırken, firmaların değerini artırması için bu çalışmalara çok önem vermesi gerektiğini anlattılar. Bu süreçte özellikle şirket çalışanlarının eğitiminin şart olduğuna dikkat çeken konuşmacılar, kurumsallaşma sürecinin çok iyi yönetilmesi gerektiğini sözlerine eklediler.

Yeni organizasyonlar yolda

YD Vizyon Yönetim Danışmanlığı Kurucusu Yurdakul Doğan ise Marka Yönetimi Zirvesi'nin katılımcılara büyük fayda sağladığını belirterek, Ege Bölgesi'ndeki firmalara kurumsallaşma ve markalaşma çağrısının yapıldığını söyledi. İzmir'de yeni programların hazırlıklarının büyük bir keyifle şimdiden başladıklarını ifade eden Doğan, ülke ekonomisine önemli yararlar sağladığına inandığımız bu organizasyonları bundan sonra da ülkenin ve bölgenin hizmetine sunmaya devam edeceklerini vurguladı.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER YD Vizyon Yönetim Danışmanlığı, Yurdakul Doğan, Marka Yönetimi Zirvesi, Ege Bölgesi Sanayi Odası, EBSO, Sony Mobile, 3M, THY, Brisa, Tofaş, Turkcell Superonline, İnci Sigorta, Sun Tekstil