Egebeta, İş Garantili Teknik Servis Bayilikleri Veriyor

Sektörde 21 yılı geride bırakan ve otomatik kapı - pencere otomasyonu sektöründe hizmet veren Egebeta, kayıtlı 27 bin müşterisi için Ege Bölgesi'ndeki il ve ilçelerde yeni teknik servis bayilikleri oluşturacak.2015 yılında teknik altyapı ve yeni yatırımlarla pazar payını büyütmeye hazırlanan Egebeta, müşteri memnuniyetini artıracak yeni bir yapılanmayla Ege Bölgesi'ndeki il ve ilçelerde yeni teknik servis bayilikleri oluşturma çalışmalarını hızlandırdı.

Pilot uygulama başlattığı İzmir merkezde, servis hizmeti konusunda Delta Otomasyon ile yola çıkan Egebeta, Çeşme, Urla, Özdere, Seferihisar, Foça, Menemen, Aliağa, Bergama, Ayvalık, Edremit, Manisa, Soma, Turgutlu, Salihli, Aydın, Nazilli, Kuşadası, Söke, Bodrum ve Marmaris'e teknik servis bayilikleri vererek koşulsuz müşteri mutluluğunu garanti altına alacak.

Sektörde 21 yılı geride bıraktıklarını belirten Egebeta Kurucusu Gafur Alişer, teknik servis bayisi olacak firmalara eğitim vereceklerini, o bölgedeki müşterileri de yeni bayilere yönlendireceklerini belirterek, “27 bin müşteriden oluşan değerli bir portföye sahibiz. Egebeta'nın kurduğu yeni yapılanma, iş garantili servis bayiliği sistemidir. Yeni bayilik sistemiyle, servis ücretini de müşteri lehine daha uygun rakamlara ssunacağız” diye konuştu.

Alişer, Çeşme, Kuşadası, Marmaris ve Ayvalık gibi bölgelerde servis ücretlerinin yüzde 50'ye varan oranda ucuzlayacağını kaydederek sözlerini şöyle sürdürdü: “Bayilik talebinde bulunan firmalarda mühendis, elektrik teknikeri kökenli bir personel bulundurma şartı arayacağız. Sektörde itibarı olan, esnaf yapısından taviz vermeyen güvenilir firmalarla sözleşme imzalayacağız. Müşterilerimiz 21 yıldır bu hizmeti bizden direkt alıyordu. Şimdi bu müşterileri mağdur etmeden, yeni bayilik sistemiyle akılcı çözümler sunacağız”

Pazardaki etkinliğimiz artacak...

2015 yılında üreten, satış yapan ve satış sonrasında da otokontrol sağlayan bir temel üzerinde büyüyeceklerini vurgulayan Egebeta Kurucusu Gafur Alişer, yeni bayilik sistemiyle hem pazardaki etkinliklerini artıracaklarını, hem de müşterilere daha sorunsuz bir yapıda hizmet verceklerini söyledi.

Çağrı merkezi aracılığıyla bayilere ulaşılacak...

Herhangi bir talebi olan Egebeta müşterilerinin 444 50 90 numaralı destek hattını arayarak, bölgesini bildireceğini ve ilgili bayiliğe yönlendirileceğini vurgulayan Alişer, “Çağrı yapan müşteriye 5 dakika içinde o bölge bayi telefon ile ulaşacak ve randevu programına alındığını bildirecek. Daha sonra teknik servis hizmeti verecek. Bölgedeki teknik servis bayileri, direkt kendi numaralarıyla da randevu verebilecek” ifadesini kullandı.

Egebeta güvencesiyle müşteri memnuniyeti artacak...

Hizmet kalitesinin Egebeta güvencesinde olacağını vurgulayan Alişer şunları söyledi: “Bölgedeki teknik servis hizmetlerinin kalitesi müşteri memnuniyet kontrolleriyle yapılacak. Tüm bölgelerde teknik servis ücretleri yayınlanarak müşterilere açık şekilde bildirilecek. Yedek parça fiyatları bayilerimize verilecek ve disiplinli fiyat
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Egebeta, İzmir İş Dünyası, Gafur Alişer, Egebeta Firması, Egebeta Yapı Market