Ege Lojistik Zirvesi İçin Aon Viraj

Körfez Lojistik Buluşmaları toplantılarıyla İzmir ve Türkiye’de gündem yaratan konuları işleyen Ege Lojistik Derneği’nin (ELODER) düzenleyeceği 1. Ege Lojistik Zirvesi için son hazırlıklar tamamlandı.İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu’nda 20 Şubat 2016 Cumartesi gün boyu sürecek olan Ege Lojistik Zirvesi’ne, bölgede lojistik sektörüne hizmet veren ve üreten profesyoneller görüşlerini anlatacak ve yaşanan sorunlara çözüm önerileri arayacak.

Sektörün Tüm Paydaşları Burada

Ege Bölgesi’nde ilk kez düzenlenen Lojistik Zirvesi'ne ev sahipliği yapacaklarını ve lojistik sektöründeki sorunlara ortak akılla birlikte çözümler getireceklerini açıklayan ELODER Yönetim Kurulu Başkanı Osman Doğrucu, gün boyu sürecek olan zirveye lojistik, perakende, üniversite ve kamu kuruluşlarının temsilcilerinin konuşmacı olarak yer alacağını söyledi.

Bu yıl birincisi düzenlenen Ege Lojistik Zirvesi’nin sektörün tüm bileşenlerini bir araya getireceğini ifade eden Doğrucu, "Katılımcılarımız için gün boyunca sürecek faydalı bir program hazırladık. Zirveye gelecek temsilciler sektördeki sorunların çözümlerinin yanı sıra dünyadaki son gelişmeleri de öğrenme fırsatı bulacak. Zirve’de son dönemde gündemde olan işçi kiralama başta olmak üzere sektörü ilgilendiren son yasal düzenlemelerde ele alınacak. Lojistik sektörümüzün tüm paydaşlarını zirvemize bekliyoruz" diye konuştu.

Zirveye Kimler Katılacak

Sabah 9’dan 17’ye dek sürecek olan Ege Lojistik Zirvesi’nde birinci bölümünde HAVI İş Geliştirme Direktörü Derman Aydoğan ‘Dış Kaynak Kullanımında Lojistik Firma Yönetimi’, CEVA Lojistik Satış ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Murat Karadağ ‘Lojistik Hizmetlerde Kpı Yönetimi, Global 3PL Firmalarında Uygulamalar’, UTI GL&D Türkiye Satış Müdürü Buğra Can Savaş ‘Lojistik Hizmet Sağlayıcı Firmalarda; Yüksek Personel Devir Hızının, Operasyonel Kpı Performansı Üzerine Etkisi’ başlıkları altında konuşma yapacak.

Zirvenin ikinci bölümünde ise moderatörlüğünü ELODER Yönetim Kurulu Üyesi Filiz Künüralp’in yapacağı Lojistikte İnsan Kaynakları Sorunları Üzerine konulu panelde Ekol Lojistik İK Direktörü Osman Ünal, PERYÖN Ege Şube Başkanı Serdar Kalaycıoğlu, İş-Kur İl Şube Müdürü Kadri Kabak ve Tesco Kipa Dağıtım Direktörü Alpay Odacı görüşlerini aktaracak.

Son bölümde ise Ekol Lojistik Ege Bölge Yöneticisi Sonnur Saatçioğlu ‘Yetenek Gelişimi ve Liderlik Gelişimi’ ve Green Lojistik danışmanı Çetin Özek ‘Perakende Lojistiğinde Kullanılan Depo Yönetim Sistemlerinin, Hizmet Alanlar ve WMS Yazılımcıları Açısından Değerlendirmesi; Sorunlar ve Çözümler’ konularında görüşlerini açıklayacaklar.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Lojistik Derneği İzmir, İzmir Ege Lojistik Derneği, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Ege Lojistik Zirvesi, Osman Doğrucu, Derman Aydoğan, Murat Karadağ, Buğra Can Savaş, Filiz Künüralp, Osman Ünal, Serdar Kalaycıoğlu, Kadri Kabak, Alpay Odacı, Sonnur Saatçioğlu, Çetin Özek, İzmir İş Dünyası