DYO'nun Kalitesi Yaşar Holding'in Genlerinde Var

60 yılı başarıyla geride bırakan Türkiye'nin ilk yerli boya firması Dyo, kalite yolculuğundaki tecrübelerini Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi üyeleriyle paylaştı.Yaşar Holding bünyesinde hizmet veren ve sektöründe gerçekleştirdiği öncü yatırımlarla 60 yılı geride bırakan Dyo, KalDer İzmir Şubesi üyelerini Çiğli AOSB'deki fabrikasında ağırladı.

Kalite ve müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyarak, “mükemmellik”teki seviyesini, KalDer İzmir Şubesi’nin düzenlediği 15'inci Mükemmelliği Arayış Sempozyumu’nda ispatlayan Dyo, geçtiğimiz yıl Ege Bölgesi Mükemmellik Büyük Ödülü’nü kazanmış ve Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nde de 5 Yıldız Yetkinlik Belgesi’ni almıştı.

Türkiye ve yurtdışı operasyonlarındaki tüm süreçlerde toplam kalite yönetimini esas alarak şirketin mükemmellik hedeflerini çalışanları ve iş ortakları ile paylaştıklarını belirten Dyo İnsan Kaynakları Müdürü Taner Yazıcı, Dyo'nun çıktığı kalite yolculuğundaki başarısını anlattı. Kalite ve mükemmelliğin, Yaşar Holding'in genlerinde olduğunu ifade eden Yazıcı, “Yaşar Holding'in tüm markalarında olduğu gibi, 15 yıldır çalışanlarımızın görüşlerine değer veriyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. Kalite ve mükemmellik anlayışını 15 yıldır başarıyla yaşatıyoruz” diye konuştu.

Dyo fabrikasını gezen KalDer İzmir Şubesi üyeleri de, Kalite Müdürü Şölen Sert ve İşletme Müdürü Ferruh Çiğdem'den Dyo'nun çalışma prensipleri hakkında detaylı bilgi aldı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER DYO, Yaşar Holding, dyo boyaları, Türkiye Kalite Derneği, KalDer, Çiğli AOSB, Mükemmelliği Arayış Sempozyumu, Taner Yazıcı, Ferruh Çiğdem